• 92 doğumlu basketbolcu.
    bundan bir buçuk sene önce 2013 draftı'na girecek oyunculardan kimseyi tanımazken bu adamı tanıyordum.
    slam dergisinde kendisiyle yapılan bir röpörtaj vardı. öğrendim ki, bu sezon 1 maça dahi çıkamamış akademik başarı yetersizliğinden. yine de drafta gireceğini açıklamış. büyük ihtimalle ilk turun sonlarından seçilecek 1.98 boyunda ve hem 1, hem de 2 numara pozisyonunda oynayabilen önemli bir potansiyel.
  • dallas mavs ve ny knicks takımlarında toplamda 28 tane nba maçı oynadıktan sonra geçen sene d-league'de reno bighorns'da oynamış, toplamda 54 maçta ortalama 30 dk süre alarak 21s- 6r- 3a- 1tç /2.3tk ortalamalarıyla oynamış, %46 ikilik - %40 üçlük ve %82 serbest atış istatistikleri var.

2016/17 için yeşilgiresun belediyespor ile bir yıllık anlaşma imzalamış, dleague'deki istatistikleri oldukça etkileyici, bakalım giresun'ı kendisi için bir sıçrama yeri olarak kullanabilecek mi
  • nba 2014 oyununda steve kerr'den önce* golden state tarzı oyun sistemimde (3'lüğe dayalı oyun) önemli üçlükçülerdendi. oyunda ratingi iyi olmasa da b+ üçlük yeteneğine sahipti. gerçekte tutunamamış nba'e ama ligimizde görmek beni mutlu etti.

eyy gidi ledullah ey. çaprazdan yazıyor musun üçlükleri yine.
  • bsl'de sayı kralı olan oyuncu.misko raznatovic ve yeşilgiresun belediyespor projesinin önemli parçalarındandı. sezon bitince baskonia'nın yolunu tuttu. euroleague seviyesi için şu an biraz toy, büyük olasılıkla sadece ispanya ligi play-off'ları için kadroya katıldı ama önümüzdeki senelerde euroleague'de göreceğimize eminim.
  • (#68137655)

entry'i 14 mayıs'ta girmiştim, 1 aya kalmadan efes aldı, önümüzdeki seneler oldu önümüzdeki sezon. şu an için hazır olduğunu düşünmüyorum ama hadi bakalım.
  • iyi bir oyun kurucu ile oynamadıktan sonra verim alınamayacak olan oyuncu. tbl de bu sezon geçirdiği ve sayı krallığının arkasına bakıldığı zaman en çok top kullanan oyuncu olduğu gerçeği de yatmakta. saha içinde kendisini doğru bir şekilde yönlendirecek oyuncu olmadığı sürece ne efes te gerekli topları kullanabilir ne de kendisinden matt janning, jon diebler dan beklenen katkının fazlası beklenebilir.

tüm bu olumsuz tablonun yanında kendisi velimir perasovicin oyun felsefesine tam anlamı ile uyan bir oyuncu. run&gun için biçilmiş bir kaftan olmasının yanısıra ribaund aldıktan sonra dikine bir şekilde hucum etmekte ve fena sayılmayacak bir top hakimiyetine sahip.

umarım giresun da sadece baskebola odaklanmış bir sezonun ardından istanbul'a gelince sapıtmaz ve top kaybı sayısını azaltarak efesime katkı sağlar
  • yine yanlış transfer yine efes. futboldaki aziz yıldırımın basketboldaki karşılığı tuncay özilhan.
  • çok iyi bir transfer demek istiyorum ancak sonra efes'in kağıt üstünde çok iyi düşünülen diğer transferleri geliyor aklıma temkinli yaklaşıyorum.

asıl problem bu takım ne oynamak istiyor? felsefesi ne? planı ne? eğer ledo'ya uygun bir oyun oynanacaksa ki bu oyun yüksek tempolu pick&roll ve pace and space oyunudur çok iyi yerlere gelebilir ledo.

ancak yine topun oyun kurucularda 15-20 sn kaldığı ne idüğü belirsiz, bazen tempolu bazen temposuz garip bir oyun oynanırsa ledo bir yarar gösteremeyeceği gibi efes'ten de bir şey olmaz.

şu huertel ve granger'dan kurtulmak lazım önce. ha bir de şu dunston'a bir yedek bulun be abicim ayıptır.
hesabın var mı? giriş yap