• izotretinoin etken maddeli, akne tedavi ilacı.

yan etkilerinin tamamına yakını bilinen, uzun süreli takip edilmiş bir ilaçtır kendisi. yine de tedavi sürecinde yaşattığı zorlukları göze almak cesaret işi. uygulanan hiçbir tedaviye yanıt vermeyen sivilcelerim yüzünden tedaviye başlamış bulunuyorum. henüz etkisinden de, yan etkisinden de bahsedemeyeceğim kadar yeni. yine de gayriihtiyari fikrimi belirtmek isterim, yan etki dediğimiz olay herkeste farklı şekilde görülebilir. ve tüm ilaçların ölüm riski dahil birçok yan etkisi vardır. dayanılmaz ve acılı sivilceleriniz varsa sanırım tek çözümü bu ilaç.
  • kullananlarda tipik olarak mat ve donuk bir görüntünün olustugu ilaç. *
  • sivilceleri söküp atan efsanevi bir ilaçtır kendileri. 3 aydır kullanmaktayım, karaciğer enzim değerlerim aylık olarak 35 - 42 - 51 şeklinde ilerlemiş durumda. hayatımda tatlı, şeker, tuz, asitli içecek ve alkol yok uzun süredir. nasıl dengeleyeceğiz bu değeri dostlar?

ilacı kullanıpta aynı süreçten geçen kader dostlarım yeşillendirip tavsiyelerini paylaşırlarsa berhudar olacağım
  • muadili vardır zoretanin kullandım . artık sadece küçük küçük çıkıyo ama her yerim kurumuştu kullanırken.
    karaciğeri öldüresiye çalıştırır.
    ohh dersin bittiğinde.
    blistex ise dudak için tek çözümdür. iyi ki varsın blistex
  • bir dönem evlenmek üzere olduğum eski kız arkadaşımın kullandığı psikoloji değiştiren zehir.
    durup duruken modu bozuluyordu, hayata küsüyordu, benden uzaklaşıyordu, saçma sebeplerden kavga ediyorduk. sonradan bu ilacı kullandığını öğrendim. bırakmıştı ve düzelmiştik.
  • insan psikolojisini yerle bir eden ilaç. amaç sivilceleri yok etmek. ancak depresyona girip durduk yere ağlama krizine girmenize sebebiyet vermesi amacını saptırıyor biraz. kullandığınız süreçte yanınızdan lipstick ve nemlendiriciyi ayırmayın. vücudunuzu o kadar kurutuyor ki dudaklarınızda, ellerinizde derin çatlaklar oluşabilir ve burnunuz mütemadiyen kanayabilir. karaciğer enzimlerinizi aralıklarla kontrol ettirmeyide unutmayın, bol bol su için.
  • 1 sene kullandığım. kullandıktan sonra ohh ya dediğim. ama bittikten yaklaşık 6 ay sonra tekrar sivilcelerimin çıkmasıyla yerle bir olduğum ilaç. 1 sene dermokozmetik, imex, acnemix, yapma ilaç o bu derken bir türlü geçmeyen sivilcelerim yüzünden yeniden başlamak zorunda kaldığım ilaç.
    önümde sıkıntılı günler beni bekliyor.
    keşke böyle belamı vermeseydin allah'ım
    (bkz: üzmüştür)
  • kullanalı tam beş ay oldu. ilk aylarda gözlerimde ve burnumda aşırı kuruma oldu. yeni başlayacaklara önerim doktorlarıyla konuşup gözleri için bir damla yazdırmaları.
  • 2010 ve 2014 yılında 2 kere kullanmak zorunda kaldığım allahın cezası mı lütfu mu bilinmez ilaç. kesinlikle sonuçları için çekilen 5-7 aylık zülme değer. 2010 yılında kullandığımda muazzam sonuçlar vermesine rağmen 2014 yılında aynı başarıyı gösteremedi bünyemde, gerçi bunda benim ilacı bilinçsizce kullanmamın payı büyük. ama yinede her şey için teşekkürler roaccutane.
hesabın var mı? giriş yap