• tazminatını almadan galatasaray'dan ayrılmayı kabul ederek gs'nin evlatları olduklarını iddia edenlere sağlam bir ders veren ve onların gerçek yüzlerini gösteren teknik direktör.
  • bizim evladımız dediğimiz adamlar yıllardır çaktırmadan ufak ufak takımı sikerken, bu adam, bu adam gibi adam tazminatını almadan gönderilmiştir. resmen gönderilmiştir ve yaptıkları başarısızlık olarak görülmüştür.

adamın tek yanlışı transferlerdi, ki gerçekten kötü isimler getirdi. hocalığına bir şey diyemem, ama bu adamı kenarda görmek, prandelli'yi görmekten çok çok daha iyi hissettiriyordu lan.

adam gibi adamsın lan mancini. keşke hiç gitmeseydin, güzel günler gelecekti.
  • çok kral adam. geçen sene kağıtlarıyla dalga geçenlere gereken cevabı verdi bugün.
  • ağır kompleksli bir abimiz. kendisine takılan kapağın acısıyla 1.5 yıl boyunca gün saymış belli ki. ama gerçek değişmiyor. kendisi galatasaray'ın başındayken fenerbahçe ve doğal olarak o bugün ayar vermeye çalıştığı kaleci ve teknik adam galatasaray'ın içinden geçmiştir.
  • bugün yaptığı jesti büyük ihtimalle eski oyuncularının ricasıyla yaptı. teknik direktörlüğünde ingiltere şampiyonu olan, futbulculuğundaysa italyan efsanesi olan adam götü boklu tsl için niye kompleks yapsın?
  • ooo fenevliler de gelmiş
  • kendisini tanımlayacak en güzel kelime klas olabilir. ya da beyefendi. ya da karizma. lider, güler yüzlü, şık giyinen ve çok ince bir insan.

teknik adamlık kariyerinde kupasız geçen tek sezon geçen yıldı. yine de bilmiyordur tabii, bizim burada bilen daha çok.
  • bu adamı seviyorum ya.pozitif enerji veriyor insana.karizması ve karakterine diyecek hiçbir şey yok.keşke gitmeseydi, biraz süre verilseydi kendisine de başarılı olsaydı.tazminat almadan gitmesiyle adamlığını göstermişti.bugünkü kağıt olayı da efsane olmuş.galatasarayın kapısı sana her zaman açıktır sen artık bir gs taraftarısın
  • elite takim hocasidr. bize geldiginde en buyuk sikintisi bu olmustu iletisim anlaminda. selcuk efendinin forma atmalari burak in agiz burun yapmalari bu iletisim problemi nedeniyle olmustu. fatih hocanin arkasindan gelebilecek en ust duzey adamlardan biriydi ve unal aysalin vizyonuyla getirildi. sabriye atarlanmasi falan dogrulugu kanitlar nitelikteydi. ancak vizyonun 6 ay icinde kendini yiyip bitirmesyle sene sonunda ben yokum dedi.
    tanimlarsak karizmatik, şık (atkisina kurban) ve efendiligne kurban galatasarayimizin eski teknik direk direktoru
  • "galatasaray, finansal fair play ile boğuşurken benim takımdan tazminat almam doğru olmazdı" açıklamasını yapmış. sanki yoldan geçen kazmaları 5'er 10'ar milyon euro'ya galatasaray'a ben aldırdım amk!

şöyle adamlar 2 güzel söz söyleyince, 3 fanatik sevindirici hareket yapınca mutluluktan götünüz tavana vuruyor ya, işte her şey sizin zekâ kıtlığınızdan kaynaklanıyor aslında. 4 yıldız gösterdi, ne süper dimi la!

sanırsın mancini türkiye'de lig şampiyonlukları yaşadı, avrupa'yı titretti...vs

2 gün süren maçta(!) kendisinin inanmadığı takım tarlada juventus'u eledi,
    bir sonraki tur deplasmanda chelsea kalecisi topa dokunmadan (şutu geçtim) gs elendi,
    ligde 1 veya 2 deplasman galibiyeti belki görmüşüzdür,
    ve türkiye kupasını aldık, gs için başarı mı bu?

mancini'den önce farih terim vardı takımın başında ve benim için tam galatasaray'ın içine eden pahalı fiyaskodan başka bir şey değildir bu adam. ha ardından vatandaşı (prandelli) tüy dikti o ayrı!
hesabın var mı? giriş yap