• sanırım, bunu gidip bakkaldan almak, eczaneden prezervatif almak kadar zor bir eylemdir..

- iyi günler, ne istemiştiniz?
    - been.. bi arkadaşı bekliyodum.
    - hm?
    - pardon, heyecanlandım. ee.. ben bi su alayım.
    - buyrun. başka bir emriniz?
    - öö.. yani.. been.. bi de çokomilk verir misiniz acaba?
    - tabii. daha?
    - (bakkalın kulağına eğilir) abi.. yani nasıl desem bilemiyorum.. rocco diye bir lolipop markası var ya.. ben ondan almak istiyorum.. yani yanlış anlama lütfen. sadece merak.
    - ah tabii, zaten başa ne gelirse ya meraktan ya..
    - duyamadım?
    - buyur diyorum buyur, belliydi kıvranmadan. suyu falan almican heralde.
    - evet abi, yani.. kusura bakma..
    - neyse hadi sağlıcakla. hey allahım.
  • dream tv ekranlarında reklamını görebileceğiniz yeni ürün. ağıza lolipop alıp çok seksi demeye çalışırsanız şok şekşi sloganı elde ediliyormuş. hangi firmanın bir lolipop adı olarak roccoyu tercih ettiğini, bu dahiyane fikrin kimden çıktığını bilmek hepimizin hakkı.
  • ülkerin rekabet için şahin k lolipop çıkartmasını beklediğim ürün. ayrıca suser bir arkadaşımın "ismi rocco olan hiçbirşeyi yalamam" demesiyle yarılmama sebebiyet vermiş şeker.
  • gördüğüm anda bi kaç dakka kilitlenmeme neden olan, dış mihrakların türkiye üzerindeki son oyunu olduğunu düşündüğüm ürün. yabancı biri 'sizin ülkede herkes rocco'yu emiyomuş, ne iş?' derse söylenebilecek hiçbir şey yok.
  • alternatif kerhane tatlısı.
  • öncelikle magnum boyutlarında falan olması beklenen lolipoptur kendisi ve fakat ceviz kadar olduğu görülmüş hayal kırıklığı yaşanmıştır. çocuk oyuncağı mı bu kardeşim? çocuk oyuncağı ise niye adı rocco? neyse en azından renk ve içerik itibarıyle taşıdığı ismin hakkını vermesi beklenmektedir. ne biliim böyle ağırlıklı olarak çilek/şeftali/muz karışımı (ten rengi tutturucaz diye maymun olduk) olsa da üzerinde yol yol ( bak damar demiyom ayıp olmasın) vişneli yerler olsa böyle eme eme sonuna geldiğinizde içinden vanilyalı bi krema fışkırsa...hoş olmaz mı? *
  • her hakkını saklı tutarak: (bkz: pamela hüptrik)
  • "- şok şevimliiiğğ
    - şok şok şevimliiiiğ
    - şok şekeğrr
    - şok şok şeküeeğr" metinli bir adet reklemi olan lolipop markasi. hayir niye bunu duyunca gorunce kimin niye cani lolipop istesin?
    olmamis. kiririm.
  • logosuna aşırı dikkat.

logosundaki r'nin kuyruğu olayın ne olduğunu daha bi iyi anlatıyor.
  • turkiyede tutulmasi riski, bir turk firmasinin avrupaya huzursuz lolipop $eklindeki bir markayla girmesi durumunda kar$ila$acagi riske hemen hemen yakin olan urun.
hesabın var mı? giriş yap