• sırpların mustafa yıldızdoğan’ı gibi bir abi. milliyetçi şarkıları meşhurdur.
  • sesi cidden etkileyicidir.fakat insan ön dişleri arasındaki boşluğa takılmadan edemiyor.
  • bağımlılık yapabilir aman dikkat sonra sırp milliyetcisi olursunuz
  • dinlerken suçluluk hissettiğim sanatçılardan biridir.
    generale generale, srpska garda, crni bombarder, panteri parçaları güzeldir.
  • alakasız bir şekilde turbofolk'a merak sarmışken keşfettiğim,durduk yere beni sırp sever yapacak olan,tam bir türkücü abi. sırni bomberdera!!
  • miro semberac gibi hıyarların aksine hakaret dili kullanmayan, en fazla "amerika ayıp ettin, bosna niye böyle yaptın" şeklinde sitem eden kendi halinde milliyetçi bir adam gibi gelmiştir bana. bu röportajda da "benim şarkılarımda nefret içeren bir kelime bulamazsınız, ne müslümanlara ne hırvatlara karşı" demiştir. ama hala mladiç'i falan savunmaktadır ne yazık ki. başka bir röportajında internette dolaşan şarkılarının popülerliğine şaşırdığını, o zamanki şarkıların teknik açıdan çok kötü olduğunu söylemiştir.
  • baja mali ile birlikte halk malzemesi nasıl müzik yapılır gösteren bir sanatçıdır. yerel ezgileri elektro ritimlerle birleştirip ortaya muhteşem eserler çıkarmıştır.
  • yugoslav savaşları sırasında çıkardığı milliyetçi şarkılarıyla günümü gün eden sırp abi.
  • kendisinin çok güzel şarkıları vardır,çok severim.yakın tarihle ilgilenen arkadaşlar bu adamı dinleyin,dinletin.
hesabın var mı? giriş yap