• keşke herkes kendini bilip, yeri geldiğinde çekilmeyi bilse. 60 yaşında bir öğretmene 30 kişilik sınıfı teslim etmeyen sistem; 70'ine de gelsen seni milyonlara lider olarak orada tutuyor.

ekleme: şunu da söylemeden edemeyeceğim: ne zaman ülkede bir problem baş gösterse yurtdışı gezilerine çıkan şahsım, doları harlayıp gitti.
  • burnunu karıştırmasaymış iyiymiş, hadi uyudun da.
  • reis gazdan vazgeçmiş maden arıyor.
  • gece 2’ye kadar doları 9,5 tl seviyesine getirmek için çalışırsan sen de arada uyuklarsın.

normal durum.
  • rte, burnunun içinde de belki para vardır diye parmağını daldırmış ama kameraman iğrendiği için göremedik devamını.
  • bir sayın ekrem imamoğlu'na bakın; ne kadar dinç, enerjik, istanbul'da hemen her yere herkesin imdadına yetişebiliyor. bir de videoya bakın, farkı anlayacaksınız. o yüzden 2023 için bağıra bağıra sayın imamoğlu diyoruz, demeye de devam edeceğiz!

ek: evet imamoğlu yeri gelince kılıçdaroğlu'ndan birtakım şeyler için izin alıyor, parti içi liyakat ve uyum budur. bazı partilerde ise bir kişi ne derse o oluyor ne yazık ki, kimse ağzını dahi açamıyor. chp'nin demokratikliğini 3-5 partiyle karıştırmayın.
  • burnunu karıştırdığı anda yayın kesildi 30 saniye sonra tekrar açıldı. ben olsam o kalktıktan sonra masanın altına bi bakardım
  • niye bülent ecevitl'e kıyaslanıyor anlamıyorum, ecevit son zamanlarında da klas adamdı, zarifti, hiç bu hallere düşmedi, uyumadı, saçmalamadı, zihni gayet açıktı, bedensel olarak sıkıntıları vardı.
  • yeni anayasa değişikliğine bir madde ekleyeceksin ve değiştirilmesi mümkün olmayan bir madde olacak bu. cumhurbaşkanı 55 yaş üstü olamaz, bir siyasi parti üyesi olamaz ve bir dönemden fazla aday gösterilemez yazacaksın. hem partili olacaksın, memleketin bir kısmına siyaseten düşmanlık edeceksin, hem sürekli seçilmek için olur olmaz yollara tevessül edeceksin hem de böyle orada burada uyuyakalacak kadar sağlığın bozulmuşken ülkedeki her kurumun doğrudan yönetimini üstleneceksin. ulan hepsine 5 dakika ayırsan sıçmaya gidemezsin. getirilen sistem bu işte. normal bir insana uygun değil. erdoğan gibi birine hele hiç uygun değil. hem kendini hem ülkeyi kepaze ediyor. git torun sev arkadaş bu nasıl bir hırstır. yetmez mi elde ettiklerin?
  • tam madeni çıkaracak aklına lozan anlaşması geliyor. 2023'te görün asıl siz madeni.
hesabın var mı? giriş yap