şükela:  tümü | bugün
3268 entry daha
  • beşiktaş ile ilgili 8-0 paylaşımı yapmış olan futbolcu. şimdi buna beşiktaşlılar sinirlenecek, galatasaraylılar kapak diye sevinecek. ne zamana kadar? galatasaray'a terbiyesizlik yapana kadar.
    gel gelelim normal olan ise bunu kınamak. böyle ekmek yediği kaba pisleyen isimlerin bu ülkede profesyonel olarak para kazanmıyor olması lazım.

https://twitter.com/…tatus/1192075366166355968?s=19

https://twitter.com/…tatus/1192082300021936129?s=19
  • yavşağın tekidir. senelerce ekmeğini yediği kulübe terbiyesizlik yapmaktadır.
  • net karaktersizliktir.

not: fb
  • besiktas'in bir zaman parasini yemis oyuncunun yaptigi karaktersizliktir. galatasaryli olan birisi de buna guluyorsa kendisi de karaktersizdir. zira bugun besiktas'a yapan yarin galatasaray'a yapar. profesyonel oyuncu olmak da boyle bir sey degildir.

not:fb
  • bazı şeyleri o kadar çok abartıyorsunuz anlatılmaz yaşanır. aga adam o maçta gol atmış attığı takımda oynamış ayrı ama şimdi rakibinde oynuyor. profesyonel bakalım şu olaya. her futbolcu taraftara oynar.
  • bir gs li olarak söylüyorum saçma bir hareket, zaten kendisi de saçma bir insan, alınması da saçmalıktı zaten
  • buna karaktersizlik demek de ayri bir kafa. zamaninda liverpool formasi giyiyordu ve o macta golu bile var. paylasmayip da ne yapacak?
  • umarım bir önce s... olur gidersin gönül verdiğim takımımdan... terbiyesiz adam liverpool'mu burası... galatasaray...
    muhtemelen yalakalık, yaranmak için yapıyor bunları...

linç edilse bir tekme de benim vuracağım, cahil hedesi..

sarıkırmızı
  • yaptığı terbiyesizlikten sonra, bana bu akşam real'den farklı bir galibiyet beklettiren twitter fenomeni.
    kusura bakmayın beyler!
    (bkz: hala madrid)
    (bkz: 6 kasım 2019 real madrid galatasaray maçı) editi: ahahahahahha
  • karaktersizce ve terbiyesizce bir paylaşımda bulunmuş futbolcu. klasik ' gs'ye giden futbolcunun zaman içinde ahlaksızlaşması' sendromuna yakalanmış heralde. bakın gökhan gönül'e. adam yıllarca fernerbahçe'de oynadıktan sonra başka bir büyük takım olan beşiktaşa geldi ama bir tane vuakatı olmadı. neden? çünkü hem adam kaliteli hem de oynadığı kulüpler.
815 entry daha