• sakarya büyükşehir belediyesinin kocaali ilçesinde 2022 senesi yaz sezonu için açılışını yaptığı tesislere 7 yaş üzeri erkek çocukların girişlerini yasakladı. tesisler kadınlara özelmiş bu arada onu da belirtmekte fayda var. aman dikkat edin 8-9 yaşlarında yetişkinler varsa ilgililere şikayet etmeyi unutmayın.

görsel
  • her şeye rağmen ortadoğu bataklığına son sürat batmak, hiç bir emareye, uyarıya aldırış etmeden çamurun dibine dibine gitmek.
  • kadınlara özel olması ve bölgenin demografik yapısını bilmem neticesinde, buram buram ıslak haşema kokusunun alınması muhtemel tesis açılışıdır.
  • mikrop kapmalarını engellemek amacıyla yapılmıştır.

— kamu spotu —

okumak sizin ve çevrenizdekilerin cehaletine ciddi zararlar verir.
  • lezbiyenleri nasıl ayıklayacaklar peki
  • mal bunlar yaa. yemin ediyorum mal. 8 yaşında bebeden korkacak kadar mal.

tanım: yobaz bir belediye tesisi.
  • güzel bir hadise, destekliyorum. seküler yaşamın bir parçası olan deniz tatili ve yüzmeye utangaç bir giriş diyebiliriz buna. önce burada alışacaklar dünya nimetlerinden haz almaya. bikini giyecekler. tenlerine güneş değecek. ucundan da olsa özgürlüğü tadacaklar. zamanla gerisi gelecek.

ayrıca sakaryada yaşıyorum ve sakarya çok güzel bir şehirdir. çark deresi kenarında biraz bisiklet sürün, kentparkta şöyle bir turlayın da içiniz açılsın.
  • erkek çocuk doğurmayı da yasaklasınlar, haram olabilir.
  • yobaz olmak nedir ? sorusunun cevabini veren açılıştır.

ne yani oraya gitmiş 9 yaşında bir çocuk,bir kadını mı sikecek?

her zaman söylemişimdir. sakarya, yobazlığın başkenti olabilecek kadar mide bulandırıcı ve gereksiz bir şehirdir. bu şehre atom bombasi düşsün, çocuklar haricinde kimsenin ölümüne üzülmem. öyle iğrenç, öyle yobaz bir şehir orası.

aklı olan tek bir insan evladi bile zorunda kalmadıkça sakaryada yaşamaz.
  • çok takılıyorsunuz. takılmayın.
hesabın var mı? giriş yap