• kafanız çok güzelmiş güle güle kullanın demek istiyorum ama kına gecelerinde.
  • okur okumaz anlamsız bir şekilde "hıms hıms" diye burnumdan nefes vererek gülmeme sebep olan başlık. ilgili videoyu daha izlemedim bile.
  • zevksiz gonul kolat'in haricinde hicbir sorun gormedigim reklam.

turbanlilarin da saclari var beyler. kel degiller :)
  • etkisini görmek için kına gecesine gidilmesi gereken şampuan reklamı.
  • günümüz türkiye'sinde başarılı sayılabilecek bir pazarlama stratejisidir.
  • bu şampuana arapça isim bulamamışlar da mı le soleil gibi fransızca takılımışlar, ben bir tek onu çözemedim.

ömür boyu güneş görmeyen saçlara özel olarak düşünülmüş de, o yüzden mi fransızca güneş konulmuş adı?

isim olarak elhamdülilşampuan, slogan olarak saçım dolgun hamdolsun iyi gidermiş, misal.
  • bana çok mantıksız gelmeyen durum. duyduğum kadarıyla tesettürlü kadınların saç diplerinde çok feci yaralar oluşuyormuş. tüm gün kapalı kalmasının sonucu elbette. belki de ona istinaden kozmetikliğin yanında biraz da dermotolojik bir üründür ama bunu dile getirmeyi düşünemeyecek kadar gerizekalılardır. zira buna el atmaları gerek. yazık kızlara zaten saçma bi sebepten sıkma bi başla işkence çekiyolar. keşke bu yazdıklarım gerçek olsa. tamamen yeni türkiye için verilen mesajdan ibaret.
  • çarşaflı bir genç kızın (veya yaşlı kadının, nasılsa çarşafın altı görünmeyeceğinden fark etmez) kondom reklamında oynamasıyla kombo yapacak yeni ve güzel bir trendin ilk adımı olabilir.

trendin temel amacı şu mesajı vermek: yahu biz de insanız, bizim de saçımız var, vajinamız var!

o mesajı alan tabii ister istemez soracaktır: e madem varlıklarında mutabıkız, bunları yok hükmünde sayan bir giyim kuşam mantığı ile kimi kandırmaktasınız?
  • kına gecelerinde taksimetre yazmıyormuş, haliyle saçları açmak ve savurmak serbest.
  • türbanlı bayanların kına gecelerinde türbanlarını çıkardığını ima ettiği reklam. ben sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap