• --- spoiler ---

bu dizide öyle bir kufur işittim ki ben ekran basında donuk suratla kalakaldım karakter bile auv dedi asjsjsjs.

şu kopegi olan zengin kadının evini almak isteyen çiftimiz rakipleriyle karşılaşır karşılıklı atistiktan sonra sheila rakibi emlakçı kadına:

- dinle fahise hakkımızda bir daha kötü bir şey anlatırsan seni yere sererim!!!

+ dene bakalım sana öyle bir tekme atarım ki .mın gırtlağına kaçar sakso çekerek hamile kalırsın!!!

okaliptüs yiyen koala gibi kaldım ya lan.
    --- spoiler ---
  • iptaliyle büyük bir yıkım yaşadığım dizi. netflix’in seyirciye saygısı olmadığına her seferinde daha çok emin oluyorum.

santa clarita diet basit bir zombi dizisinden öte alt metinleriyle insanın kalbine işliyordu. en azından bir final bölümünü hak ediyor.
  • çok güzel devam ederken iptal edilmiş dizi. sebebi neydi ki. keşke başkası yayınlasa da izlesek.
  • anladığım kadarıyla iptal edildiği söylenilen netflix dizisi, kaynak

o kadar çok izleyen ve yüksek oya rağmen anlayamayıp neden iptal edildiğini soruyorum kafamda, cevap yok. ilginç hakikaten.
  • netflix'te ucuz, ortalama içerikler çoğalırken, böyle diziler iptal ediliyor, eliniz kırılsın.
  • akşam kolay izlenecek, sıkmayan, yer yer gülmekten çatlatacak harika bir zombi-komedi dizisi. 3x10 bölüm. her telden izleyiciye hitap edebilir, mutlaka şans verin.
  • komik. aptalca komik xd

--- spoiler ---

s1e2 kadının yiyebilmesi için taze ceset bulmaya morga gidip direkt konuya girerek morg görevlisine "bize bi' ceset lazım!" diyorlar sonra morg görevlisi de "sikecek misiniz?" diye soruyor:) işte o sahneyi türkçe dublajlı izleyin gülmekten fenalaştım ahahjajgadfsklş
    --- spoiler ---
  • öldürürken güldüren dizi.
  • galiba yer kürede birtek benim ve bir üstteki entry sahibinin izlediği dizi. gerçekten de ikinci sezonu heyecanla bekliyordum.

bir şey merak ediyorum ancak kimse nedenini bilmiyor. timothy olyphant neden öyle yürüyor?
  • lanet olasıca netflix tarafından 3. sezonunun ardından iptal edilen güzel dizi. be aptallar bari şu diziye 6 yada 8 bölümlük final sezonu versenize kardeşim. insanların bu kadar sevdiği bir diziyi niye tam manasıyla ortada ve saçma bir yerde bitiriyorsunuz. ne farkınız kaldı diğer tv kanallarından falan.
hesabın var mı? giriş yap