• sarelle'nin sadece kendi işini yapması gerektiğinin kanıtı olan ürün. çünkü böylesine berbat bir dondurma yemedim bugüne kadar. adı fazla duyulmadan üretimden kalkması lazım. zira yaygınlaşırsa marka adı ciddi anlamda zedelenir.
  • geçenlerde kışın ortasında dondurma krizim tuttuğu vakit kendisiyle karşılaştığım dondurma. carte dor'un daha küçük kutularda satılan daha yoğun çikolatalı dondurması vardı bir ara, önce onu bulma isteğiyle, gördüğüm tüm marketlere baktım. ama genel itibariyle hep standart satılan ürünleri mevcuttu. dondurma yeme isteğimi baltalayan ürünler bunlar üstelik. iki hafta bakındıktan sonra, herhalde istediğim dondurmayı bulamayacağım derken, hiç ummadığım bir markette gördüm bu dondurmayı. fındık ezmeli olanını kaptım hemen. yaklaşık %45 fındık ezmesi var içinde. beğendiğimi de söyleyebilirim. fındık ezmesinin dondurulmuşu gibi bir şey. yeni ürünleri denemeyi sevenler için güzel olmuş.
  • çikolatalısı olmamış dondurmadır. dondurma değil; sarellenin sulandırılmışının soğuğunu yiyorsunuz sanki.
  • sarelle'nin yeni ürünü. geçen markette* dondurmaların olduğu dolapta gördüm. kakaolu fındık ezmeli, bitter fındık ezmeli ve fındık ezmeli çeşitleri mevcuttu. oradan alıp yemek fırsatım olmadı ancak l'era fresca'da kakaolu fındık ezmeli olanından yemiştim ve gayet güzeldi. sarelle ürünlerini sevenlere duyurulur.
  • gece gece çikolatası fazla gelmiş dondurma.
  • çeşitli yazarlar tarafından bok atılsa da içerik ve lezzet olarak başarılı bir bitter versiyonu olan dondurma. fındıklısını herkes sevmeyebilir, anlayışla karşılıyorum. yine de fındıklı dondurmasıyla sarelle medeni cesaretinden* dolayı bir takdiri hak ediyor.

bitter dondurmada %13 fındık bulunuyor (nutella'daki kadar) ağızda kremamsı bir tat bırakıyor. fiyat olarak da l'era fresca değil, mövenpick hiç değil.

ısrarla arayınız, bulduğunuzda affetmeyiniz.
  • denediğim, olmamış dedim, bıraktım.

yan taraftan bir magnum* aldım geçtim.
  • adamlar sarellenin dondurmasini yapmislar resmen. ekmege surulup yenilebilir muhtesem bir tat. alin aldirin.
  • bitter olmayanı şahane olmuş.
    özellikle eriyik halde yenmesini tavsiye ediyorum.
  • şu an marketlerde görememekteyim. satıldığına dair bilgisi olan arkadaşlar var mı?
hesabın var mı? giriş yap