• turkcell'in bir uygulaması.

sarı kutu yazıp 2222'ye sms gönderiyorsunuz kaç günlük turkcell abonesiyseniz gün sayısı kadar hediye puan kazanıyorsunuz. sonrası internet sayfasından alış veriş yapmak
  • 40 kuruşluk (0,40tl) ücret almasını desteklediğim turkcell kampanyası. 60 tl'lik dizeli hediye ettiler zira*

(yakıt hediyesi ilk 15.000 kullanım ile sınırlıymış)
  • gayet güzel bi turkcell zamazingosu...

eski turkcelliler için de oldukça cezbedici... uçak bileti, akaryakıt, internet, paintball, sinema bileti falan filan bi ton hediye var...
  • tüm bireysel müşterilerin, turkcell'de geçirdikleri her gün için 1 puan aldıkları ve bu puanlar ile sarı kutu'dan hediyeler seçebilecekleri bir çeşit sadakat programı.

60 tl'lik benzin, 2 adet sinema bileti, tukuazoo'ya 1 kişi için 1 kişi bedava giriş, cellocan şapkası gibi çeşitli hediyeler aldım iyi de oldu güzel de oldu.

uçak biletini bikaç puanla kaçırmama üzüldüm gerçi ama :(
  • 40 kuruşluk ücretle senelerdir ödediğiniz faturalarla sizi unutmadığını, keyifli bir jest ile gösteren turkcellin hediye kampanyası.
    sinema bileti, turkuazoo'ya indirimli giriş (1 kişiye yanında 1 ücretsiz giriş hakkı), indirim kuponları, kahve zincirinden içecek, uçak bileti gibi çeşit çeşit seçenekler var. ancak stoklarla sınırlıymış tabi ki de.
  • an itibariyle 6400 puanın bile hiç bir işime yaramadığını gördüğüm turkcell kampanyası. turkcell platinium'da da aynılarından var zaten, ekstra bir puan, ücret, vs. yok. hediyeler çeşitlendirilmeli acilen o zaman gerçekten ilgi çekici olabilir.
  • 12 yıl bilmem kaç küsür ay üye olsan da sana uçak biletini yar etmeyen uygulama.

ödenen tl başına puan kazandırsaydı da bari ergenlik yıllarımda her defasında o dönemki sevgilimle saatlerce telefonda mesajlaşmayla anamlara ödettiğim asgari ücrete yakınsayan faturaların keyfini çıkarabilseydim. peh.
  • sinema bileti 750 puan.
    750 puan 2 sene = 24 fatura yapar
    fatura başına ortalama 30tl ödendiğini düşünelim 720tl
    sinema bileti benim bulunduğum ilde 3d gözlüklüsü bilmemnesi değişmek kaydıyla 12-18tl arası değişiyor 15tl diyelim.
    15/720 = %02
    yani benimle 2 sene kalman karşılığında yüzde 2 indirim yaptım.bundan sonrada kal yine yaparım diyor.
    hani öyle kıçınızın tavana vurmasına gerek yok.

30tl benzin ve diğerleride aynı hesaba gelecektir.

an itibariyle ikea 30tl ve bp'den 30tl benzin tükenmiş durumda daha 1 gün oldu.
    30milyon aboneli gsm operatörünün bu iki hediyeye ait limitleri toplamda 17bin kişiydi.dfgdsfgsasde.

içinde turkcell olupta hede hödö olmasaydı şaşardım zaten.
  • cep telefonuma peş peşe 7 kez kampanya mesaji atarak, beni kendisinden soğutan kampanya
hesabın var mı? giriş yap