• yok kol uyuşuyor, yok ağza saç giriyor, yok terliyorsun gibi serzenişleri okuyunca anladım ki kıymetini kaybedenlerle hiç bulamayanlar daha çok biliyor. sevdiğime sarılmak, aynı rüyayı yaşamak varsın ağrıtsın kolumu, ağrı geçer de yokluk geçmiyor kolay kolay.
  • altta kalan kol karıncalanırsa çekin olum aptal olmayın.

edit: “altta kalan kol karıncalansa da çekmem felç olsa da çekmem” gibi bir şeye cevaben yazmıştım.
  • valla güzel bir şey bence hele kafa hafif de iyiyse oh. "uyusam da arkamdan biri sarılsa, parası neyse veririrz" diye bi tweet bile okumuştum. yani zaman zaman o derece aranıyor demek ki.
  • yastıgımla her gece gerceklestirdigimiz eylemdir efenim
    edit:imla
  • iki tarafın da uykusu varsa çok güzel bi eylem. lakin taraflardan birisini uyku tutmuyorsa hiç de eğlenceli birşey değil. iki tarafın da uykusu yoksa olayın nereye kayacağını yazmaya gerek duymuyorum.
  • küçük kızıma sarılarak uyumak, her derdimin devası

(bkz: cennete açılan kapı)
  • erkek olan partnerin aklı skinden aldığı kuvvetle çalışmıyorsa en güzel pozisyon kaşıktır. diğer yüzyüze bakıp sarılıyorsanız, karşılıklı alınan nefesler yüzünden pek uyuyamıyorsunuz.

bir de yazın klima olmayan bir yerdeyseniz, bu güzellik, bir anda işkenceye dönüşmektedir.
  • sevgilinin boynuna burun gömülerek yapılan eylem.
  • şüphesiz ki en çok yastıkla kurulan münasebettir. dünya işte..
  • yazın yapılamayan eylem. hiç atıp tutmayın aq.
hesabın var mı? giriş yap