• kirecburnu taraflarindaysa mecnun'dur o.
  • bu ülkede kaldırımda dururken başa gelebilecek olasılıklar içine" at dürtebilir"i de dahil etmiştir.
  • iki gözümün çiçeği, ölüp gidecek haber yapıcam diye. alıcam kız seni, kanal alıcam bi de... haber sunacaksın istediğin gibi söz. bak param olsun yapmazsam adiyim. seviyorum üleynnnnn..

(bkz: sana kanal alacam)

edit: ulan bu arada ata da imrenmedim değil, resmen kulağından kıtlamış. biz yanına yanaşamıyoruz:(...
  • bütün arkadaşları sanayide iş buldu çalışıyo halbuki beygirin
  • sıradan attır. yılın büyük bir bölümünde çayırbaşı'nda yolların arasında yer alan çimenlik alanlarda atları ya bir ağaca bağlı ya da başıboş bir şekilde görmeye herkes alışıktır. ama videodaki gibi insanlara sataştıklarını da hiç görmemiştim, bu atın bir problemi olabilir.
  • kimi zaman sıkıntı yaşatan, kimi zaman sevimli sevimli insanın elinden şeker yiyen atlardır ama bu sefer pek sevimli bir hamlede bulunmamışlar.
    istanbul sarıyer tarafında yaşayanların da bileceği gibi bir süredir başıboş gezen atlardan uzun zamandır millete gına gelmişti.

yoldan geçene, trafik ışıklarında duran arabaya musallat olan bu haylaz heyvanlardan bu gün de haber yapmak için gelen spiker nasibini almış. güleyim mi, üzüleyim mi bilemedim ama show haber spikeri özge mayetin‘in saldırıya rağmen kalkıp ağlayarak haberi sunması ise tek kelime ile helal..
    eee at bu ablam, öyle mikrofon uzatıp da ropörtaj yaptığın emekliye benzemez. neyse umarım yetkililer bu konuya insani bir çözüm bulurlar...

işte o atlardan biri
  • 50 kuruş ver lan tırrek diyerek ona buna salça olan tinercileri hatırlatmıştır.
  • muhtemelen son durağı merdiven altı bir sucuk imalathanesi olacak olan attır.
  • yalnız başlıkta "atın yaşam alanına ev dikersen o da seni böyle yere serer" gibi bir entry var. okuyunca haykırdım. lan ben ömrümde atların yaşam alanı burasıydı diye bahsedilen bir yer duymadım. sarıyer bir haraydı da sanki geçen yıl ev yaptılar. hadi onu geçtim atın kafa attığı adama bu soruyu yöneltmiş. sanırsın evleri oradan yürüyerek geçen adam yaptı, bayağı sarıyer'in sahibi emlak zengini sanki atın vurduğu adam. sözlükte bence bot hesaplar var, bayağı böyle konularda standart duyar kasıp aptallaşan entryler giriyorlar.

tanım: tatlı bir attır.
hesabın var mı? giriş yap