şükela:  tümü | bugün
  • ebru gündeş'in desteğiyle sahaya girmek üzere ısınma turlarına başlamıştır.
  • bazı videolarda adı sulduz naghadeh şeklinde geçen, gerçekten yetenekli, ibo'nun ses ikizi.

http://www.youtube.com/watch?v=kozexzaxvfw
  • artısı; ibrahim tatlıses'in ustalık döneminde yakaladığı performansı genç yaşında yakalamasından mütevellit, bundan sonrasında üzerine ne koyacağını merakla bekliyorum.
    eksisi; ibrahim tatlıses'in ses rengi, vurguları, desibel ve oktav aralığı ile neredeyse kopya tadında birebir aynı.
  • ibrahim tatlıses'ten daha güzel ibrahim tatlıses sesi çıkarıyor.
  • bugün tesadüfen ankara festivali videosunu youtube önerdi ve tıkladım dinledim.
    ülkesinde şarkı söylemesi, sahne alması şeriat kurallarınca aykırı olduğundan ülkemize gelmiş.
    yine o beğenmediğiniz atatürk’ün cumhuriyetine muhtaç oldunuz mu? tabii seccad beğenmiş beğenmemiş, atatürk’e herhangi bir şükran duymuş duymamış önemli değil fakat o festivali düzenleyen ankara büyükşehir belediyesi ve konsere seyirci olarak katılan seçmenlerinin düşüncelerini beyinciklerinin içine girmeden görebiliyorum.
    seccad denen arkadaşın sesi falan umrumda değil, banane lan. kendisinin bana tek düşündürdüğü şey; biz ne şanslı bir milletiz. bir o kadar da nankör.
  • kurşun beni öldürmez adlı yeni şarkısıyla çok sigara yaktıracak yakında herkese... stüdyoda kaydını dinledim çok fena geliyor...