• biraz ağır olacak belki ama... sevgilisi veya karısıyla sevişmek istediğinde ona "yarrak ister misin?" gibi bir soruyu sorabilecek kişilerin muhtemelen anlayamayacağı kızdır.
  • gelecek nesillere kalsın diye olayı özet geçiyorum.

sözlük kızı bir başlık - entry vesilesiyle sevişmek istediğini, (belli belirsiz) belirtir.
    bunu okuyan sözlük erkeği, hemen özele geçer ve kızımıza "demek ki sen yarrak istiyorsun" mesajı atar.
    bu mesajı gören sözlük kızı, mesajı atanın nicki altına "seni avukatıma havale ediyorum" yazar.
    bunun üzerine kızımız bazı çevrelerce kezban ilan edilir.
    bu kezban yaftası destekçi bulur.

hadi erkekleri anlıyorum, onlar zaten hepimizi şu veya bu şekil, "kezban, aptal, işe yaramaz, amı var diye kendini bişey sanan" insanlar olarak yargılamaya bayılıyorlar.
    toplumumuzun en büyük eğlencesi kadın düşmanlığı oldu, harika.
    ama hemcinsine "ne yaağğni, istediğin yarrak cinsini anlatsaydın sen de" önerisiyle gelen kızı henüz anlayamadım.
    hayır, bu kadar mı kendini elin oğluna beğendirmeye meraklısın?
    bu şekil mi cool, un-kezban, ne boksa, olucan milletin gözünde?
    hepimiz taciz aranan, erkekle nasıl baş edilir bilmeyen kezbanlarız da, bi sen mi alemin kraliçesi, delikanlı gibi kızsın amk?

gavat kadın. gavat adamın en büyük destekçisi.
    şimdi tüm eczanelerde.
  • kadındır.

sevgili oklurlar, ve ekşideki her bir boku takip etmeyen yazarlar!

olayın aslı şu, en bir gercek sour mudur nedir nickli kadın, cinsellik yaşamak isteğini bir entrysinde dile gitirmiş, atwa adlı şahıs da özel mesajla onun yarrak isteyip istemediğini sormuş. kadın kızmış, herif de "e seks istiyorum demiyo muydun şimdi yarrak deyince neden kızıyorsun?" gibilerinden zırvalıyor.

pek zeki sozluk yazarlarımız da, cinsel istek ile yarrak istemenin tamamen aynı şeyler olduğunu düşündüklerinden işbu başlıktakine benzer başlıklar açıp duruyorlar. çok akıllılar çünkü onlara göre seks dürtüsüne sahip olan her kadın yarrak istemektedir.

ben de sevişmek istiyorum ama istediğim sadece am değil. elbette içinde am göt meme olan bir seks istiyorum yeri geldiğinde ama sadece onları da istemiyorum bilmem anlatabildim mi? ha ben sevişme isteğimi dile getirsem ve kadının biri am mı istiyorsun diye mesaj atarsa, onun fahişe olduğunu düşünürüm. tıpkı malum şahsın diğerinin orospu çocuğu olduğunu düşünmesi gibi. ne kadın olan kişi orospudur, ne de atwa adlı şahıs orospu çocuğudur o ayrı.
  • seks isteyince önüne gelen herkese domalması gereken kızmış, bilmiyorduk öğrendik.

meğer bir kadın seks yapmak istiyorsa, tercih hakkına sahip değilmiş. zira seks istediği için ve/veya bunu açık açık beyan ettiği için o kadın yollu bir kezbanmış. yollu olduğu için seçme şansı da yokmuş, ne de olsa canı seks istiyormuş, yardımcı olmaya can atan, düşünceli erkekleri geri çeviremezmiş.

zaten "yarrak var yer misin?", "demek ki sen yarrak istiyorsun" ve benzeri aşırı erotik cümleler, bırakalım heyecanlandırmayı birçok kadını boşaltmaya bile yeterliymiş.

eğer seks isteyip de yarrak istemeyen kız, bu ahlaksız muameleden haz almıyorsa arzularını belli etmeyecekmiş. namuslu olup, edebiyle susup oturacakmış.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
  • kezbanmış efendim. bir de fiyonklusundanmış. (bkz: fiyonklu kezban) zaten size göre seks istemiyorsa "kezban", seks isteyip yarrak denmesini istemiyorsa (aradaki farka dikkat) "kezban", yarrak istiyorsa "orospu"dur. zihniyetinizi sikeyim...
  • hakkında kezban zihniyetinin değil, abazan erkek zihniyetinin çelişkide olduğu kadındır.

seks istediğini beyan eden heteroseksüel bir erkeğe "am var ister misin?" deniyorsa ve bu adamın bu teklifin üzerine atlaması bekleniyor, başka bir durum alternatifi kesinlikle düşünülmüyor, erkeğe seçme/beğenme/rahatsız olma/isteme/istememe özgürlüğü verilmiyor, bir de bunlar konuşulduğu için ne pısırıklığı, ne enâyiliği, ne de eşcinselliği kalıyorsa bu işte bu hayvanat yaklaşımın başarısıdır. erkekliğin şânı falan değil. böyle düşünmek çok zavallıca geliyor bana. bu toprakların tecâvüz, tâciz, homofobi cenneti olmasının arkasındaki zihniyettir işte bu senin şan sandığın.

o kadar tek tip, öğretilenleri sorgulamak yerine paketiyle alacak kadar zekâ yoksunu ve bir o kadar da sıkıcısınız ki, o kadar olur.
  • bi ingiliz, bi fransız ve bir temel, her nedense bok yeme yarışmasında mücadele ediyorlar. sırayla çıkıyorlar sahneye, ortada bir kazan, kazanın içinde kepçe, en fazla yiyene, ipana marka diş macunu, diş fırçası, ip ve gargaradan oluşan bir set hediye edilecek.

ingiliz geliyor, bir kepçeyi iştahla mideye indiriyor. ikinci kepçenin yarısında bırakıyor hadiseyi. fransız, eski paris'li olsa gerek, o farelerin tezgahlarda cirit attığı zamanların verdiği midesizlikle kepçe kepçe boku indiriyor bünyeye. bıraksalar pezevengi ekmekle dibini sıyıracak. neyse ki dörtte alıyorlar önünden.

sıra temel'e geliyor, kazanın başına geçiyor bizimki. alıyor eline kepçeyi, karıştırıyor, karıştırıyor sonrada dönüp jüriye diyor ki; "ben bunu yemem" şaşkınlık içinde nedenini soruyorlar. "yemem" diyor. "bunun içinde kıl var"...

sözün özü;
    arkadaş madem bu boku yiyeceksiniz. madem "sibel'lerde ders çalışçaz" diyerek o siktiğimin evine gittiniz, daha da bahane aramıycan.
  • belki cok basit bir aciklamasi vardir.

(bkz: lezbiyen)
hesabın var mı? giriş yap