• öğlen başlanan açlık grevini akşam yemeğinde sonlandırmak...
    hayatınız kolpa amk.
  • açlık grevi amacına ulaşmış, geri adım atan taraf cezaevi yönetimi olmuştur.

kaynak

edit: açlık grevi, ''bakalım, ne kadar dayanacağız'' diye yapılmaz. bu bir aç kalma yarışı da değildir. mevcut otoriteye karşı hakkını savunabileceğin bir yol kalmadığında, bazı insanlar bu şekil bir eyleme başvurabilir.

bu olayda, cezaevi yönetiminin hukuksuz tutumuna karşı yapılmış bir eylem mevcut. cezaevi yönetimi de bazı sözler vermiş ve açlık grevine normal olarak son vermiş demirtaş.

ancak, girilen entryleri görünce bunun sizlere yetmediğinin farkına vardım; açlıktan ölmesi gerekiyormuş adamın ne yazık ki. bu açlık grevinin tüm alternatif sonları gerçekleşse de, bu ağır trajediden ders alacağınızı düşünmüyorum doğrusu. iki komik entry gireceğim diye, sözde demokratlığınızı da iyice kanalizasyona çeviriyorsunuz, yazık.
  • sabah değil akşam sonlanmıştır. aç acına hainlik olamaz.
  • cezaevi yönetiminin geri adım atması ve demirtaşın taleplerini kabul etmesi üzerine açlık grevinin bitirilmesi olayıdır. eğer bu başlık altındaki girdileri okuyarak ne olduğunu anlamaya çalışırsanız, demirtaşın acıktığı için açlık grevini bitirdiğini düşünürsünüz. eşitlik ve adalet kavramlarına önem veren insanlara sesleniyorum; birarada durun, sağlam durun, aklınıza mukayet olun. bilinçli ve örgütlü bir şekilde dezenformasyon bombardımanı yapılıyor. dezenformasyon şiddetinin bu kadar yoğunlaştırılmış olması, düşmanın manevra alanının daralmasındandır.

sakin olun, gülümseyin ve mırıldanın; biz kazanacağız.

son olarak;

dezenformasyon: yanlış veya doğruluğu bulunmayan ve kasıtlı olarak yayılan bilgi. hasmı rencide etmeyi, aşağılayıp küçük düşürmeyi amaçlayan karşı propaganda ile benzerlik taşır. sahte belge, el yazısı, fotomontaj ve montaj filmler ile fabrikasyon istihbarat ve dedikoduların duyurulması gibi yöntemleri bulunur.
  • devam ettirseydi, "cezaevi anlaşalım demiş hala grev derdinde. reklam bunlar reklam!!" diyecekler, devam ettirmedi diye "kolpa, çocuk orucu, ahah" falan diye dalga geçiyor. olm gerçekten ne yiyonuz ne içiyonuz manyak mısınız ya?
  • 3. sınıf soysuz bir teröristin takibini yapıp şuraya taşımayın amk. sazcısı mı kaldı cazcısı mı artık. ha derseniz keko gotune kalaşnikofu sokup intihar etti belki bi nebze haber niteliği taşırdı.
  • sigarayı bırakışıma benzer bir açlık orucudur.

her 50 dakikada bir sigarayı bırakırım.
  • açlık grevine başladı, sonuç aldı, ve grevi sonlandırdı.

maaşlarınız yatmıyor diye şirketiniz önünde greve başladınız, adamlar "tamam yatırıyoruz" dediler ve parayı yatırdılar. greve devam mı edersiniz, yoksa sonlandırır mısınız?

grevin hangi amaçla yapıldığını bilmeyen bi ton ekşici olduğunu gösteren eylemdir.
  • 4 şiş ciğer dürümle sonlanmış açlık grevidir.

(bkz: çabuk sonlandı dikkat edersen)
hesabın var mı? giriş yap