şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: falanca)
 • "falanca" kullanıcı adlı twitter fenomeni. dışarıdan bakıldığında kimseyi umursamayan bir tip gibi görünüyor fakat arkadaşlarıyla çektiği videolara bakılırsa oldukça esprili ve olması gerektiği kadar samimi. bir de kitabı (bkz: yirmi5) var ki, okuyunca bir çırpıda bitirip ne kadar derin bir insan olduğunu anlayabilirsiniz.

  yirmi 5 - selcan aydın (destek yayınevi)

  not: şahsen tanışıp, kendisini daha iyi bilmeyi çok isterim.

  edit: tapaj
 • twitter'dan takip ettiğim kadarı ile levent erim tarafından ağzının ortasına lafı yiyen abla !!

  rock fm'de metehan'ın programında anlamsızca çadır kurmak konusunda gullüm yaparken, metehan defalarca yapma,kaşınma, çadır değil camping uyarılarına şımarıkça uymayınca yayına biri katıldı (levent erim miş, radyoculuğun efsanesidir)

  konuşma şöyle oldu

  le- selam metehan
  mmç- selam
  sa- selaaam
  le- merhaba hanımefendi
  sa- merhaba beyefendi
  mmç- ne o öyle cilveleşiyorsunuz
  sa- ki ki ki ki
  mmç- evet baba nedir ?
  le- ne olacak, bende bir çadır var, hanımefendi de pro anlaşılan, nasıl kuracaz yardım edebilir mi ?

  diiiiiiiiiiiiiit telefon kapandı sesi :))

  (bkz: yavaş, yerler yaş)
 • rock fm'de çadır kurmak geyiği döndükten sonra levent erim'in ismini vermeden katılıp laf soktuğunu sandığı, telefon kapandıktan sonra "böylelerine otomatik çadır lazım. yazık, başkalarına muhtaç olmadan çadırlarını kurabilirler böylece. düğmesine basıyosun, hooop çadır hazır" demesini hazmedemeyen levent erim'in twitter üzerinden "bunları yüzüme de söylemesini dilerdim" dediği kişi. kendisi de "aynı cesareti sizden de beklerdim" minvalinde verdiği cevaba sessiz kalmıştır.
  buradan da anlıyoruz ki, yıllardır radyoculuk yapıyor olmak ahlaklı olmanızı sağlamıyormuş, hazır cevaplılıkla elin kızı sizi gömebilirmiş.
 • kendi kendini öven insan.

  (bkz: asdfasdfsaf)
 • metehan mert çakırın instagramında her sabah görebileceğiniz bayan.
  her sabah bu yorgun bakışlı ablanın resmini koyuyor bütün enerjimi emiyor resmen. bu kadar baygın bakılmaz ki kardeşim.
 • arka koltuk xl kod isimli 64 saatlik radyo yayın maratonunu tamamladı ya, helal olsun. yapamaz didim, gözlerinin feri gitti dayanamaz didim ama selcant büyük bir keyif ve düşmeyen motivasyon ile bu yayını tamamladı. zorlu, keyifli ve ömür boyu hatırlanacak bir hatıraya imza attı.
  beğendik! *
 • umut sarıkaya kendisiyle bir gün geçirse eminim iki aylık karakter malzemesi bulabilir kendine.twittera,tuttugu bloga bakiyorum da adeta bir melis kendisi.entelektüel birikimini şahsen tanışmadığımdan ötürü yorumlamak hakkım değil fakat yazdıklarından yola çıkarak söylüyorum;instagrama koyduğu fotoğraflarının altındaki beğeni sayıları veya blog yazılarının tıklanma sayısı,yazdıklarının edebi değeri hakkında kendisine fikir vermemeli.kendisi şimdilik sadece güzel bir sosyal medya fenomeni ve benim radyoyu kapatma sebebim.umarım özgüveni ve zekası ile sosyal medyanın üstesinden gelebilir.
 • bomboş biri. bomboş. halil söyletmez daha değerlidir. düşünün ne kadar boş..
 • "kedinin uzanamadığı ciğere murdar demesi" eylemine maruz kalan hatun. sanki zorla takip ettiriyorlar, diğer tarafa bak amk boş geliyorsa. kendisinin tabiriyle "senlik bi şey yok"