• çok pardon ama.. mal mısınız?

dünyanın neresinde olursan ol, gönlünün çalıştığın kurumun ezeli rakibinden yana olduğunu söylersen "kardeş sen bir zahmet soluklan da gel.." derler adama. eğer iş bankası "akbank gibi banka mı var lan, alayınız paranızı oraya yatırın" diyen yöneticisini kovamazsa ben o iş bankası'yla taşak geçerim, eminim sen de geçersin; kemal kılıçdaroğlu'nun danışmanı "oyum ak parti'ye" derse misal, 'ak partili olduğu için işten atıldı.' mı diyeceksiniz lan??

şaşıracak ne var lan bunda? kız rakip kuruluşa olan sempatisini açığa vurmuş; çalıştığı kurum da bu durum karşısında onunla birlikte çalışmama hakkını kullanmış ve sen de gelip 3 gram beyninle ahkam kesiyorsun ya... vela havle.

son olarak : siyah ulan !
  • eskinin spikeri şimdinin influencerı. hani bazı kızlar olur ya bi fotosunu görürsün oha bebek gibi dersin sonra o kız ağzını açar ve konuşmaya başlar ve tüm o bebeksi yüz falan yalan olur. heh işte bu kız tam o.
  • influencer olmak bir is ve hepimizin bunu kabul etmesi gerekiyor. herkesin basarili olamayacagi bir is cunku daha ilk asamada belirli oranda güzel/yakisikli olmak ve elindekileri pazarlayabilmek gerekiyor. sıkıntı biraz yaptiklari "isi" abarttiklarinda basliyor sanirim. bugün bu profile girdim ve hikayesini gördüm. ajanda gorseli paylasmis ve eklemis "yogun bir gun olacak, bol sans diliyorum kendime" füze emojileri falan**
    gördüğüm en kötü ajanda kullanimi olmasinin yanisira icerik su sekilde;
    09.45 su okul
    13.00 okul bitis, su yu eve birak kargoya git
    14.10-14.25 su kus ogretmen zoom toplantisi 14.30 suyu evden al
    15.00 sukus oyun terapisi
    17.00 terapi bitis sukusla park

eger ironi yapmıyorsa bugun yapacagi tek "is" kargoya ugramak. bugun gidecegi max mesafe de yarim saat.
    yapacagi herseyi mesaili calisirken yapan, ogrenci haliyle 2 iste çalışan bir suru insan varken bunu "bana sans dileyin" diye paylasinca insanlara trajikomik geliyor bence. bazilari trajik kismina odaklanip sosyal dengesizligi bu paylasimlar ve influencerlar uzerinden eleştiriyor. bazıları komik kismina odaklanip "allah guc kuvvet versin bol sans bu kardesimize" diyor:)
    bir de ilgili influencera not; selincim; kargolari sukusu okula biraktiktan sonra donuste ver istersen. ayrica cikmamis olursun. 15 dakika da benden, az soluklan diye:)
    bu arada storylerinde kendi evi olduğunu ama genelde ailesiyle yasadigini ve bakicisinin ananeye yardimci olduğunu anliyoruz. selin yagcioglu cok tatli birine benziyor. umarim anlatmak istediğimi ve konunun sadece kendisi ile ilgili olmadığını anlar.
  • galatasaraylı olduğu için değil sosyal medyada yazdığı bazı yazıları yüzünden işinden kovulmuş eski fbtv spikeridir.

zira şu an fbtv'de ve kulüpte alt ve üst pozisyonlarda çalışan galatasaraylılar mevcuttur.
  • arkadaşı hiç yok.
  • işinden çıkarılması gayet doğru bir karardır. neticede çalıştığı kurumun en büyük rakibini açıkca desteklemiş.

ancak yine aynı sebebten yüzden hemen gstv'ye gelsin:) orada dilediği kadar tweet serbest...
  • fenerbahçe tv de çalışan spiker , geçmiş dönemde galatasaray lehine attığı twitler sebebiyle ; fenerbahçe taraftarı tarafından; fb tv'de uzaklaştırılması yönünde kampanya başlatıldığı idda edilmektedir .
  • cocugunu bir parka, bir eglence alanina, bir playdate’e goturmeyen sadece teyze gibi kahve dunyasinda, starbucksda gonlunu hos eden, sporu ve sevgilisi icin gunde iki kere kopru gecmeyi goze alan, ama kizinin surekli bitmek bilmeyen “kriz”lerine cozum bulmayan bir garip instagramci. kizinin tek ihtiyaci sensin selin, cocuga yeterince travma yuklediniz kari-koca. senden az ilgi gormeye devam ettikce o tasidigin oyun terapileri ergoterapiler hic bir seye sifa olmayacak. ve hayir ananesi hic bir zaman anne yerini alamaz. bazilarina anne olmak agir geliyor, olan cocuklara oluyor.
  • atanamayan, yasemin özilhan. çabasını anlıyorum ama olmuyor işte
  • instagramda link vermeden yasayamayan iticilik abidesi kiz
hesabın var mı? giriş yap