• 1981 istanbul doğumlu, 2005 yılında bilgi üniversitesi medya ve iletişim bölümünden mezun olan, 2.5 yıl sky türk'te muhabirlik ve spikerlik yaptıktan sonra 2010 yılından beri cnn türk'te çalışan güzel muhabir.
  • emin değilim ancak, soyadında bir adet harvold olması da muhtemel. bu arada kendisi ciddi anlamda çok güzel. twitter'dan gördüğüm kadarıyla oldukça,bilgili donanımlı. severek takip ediyoruz.
  • semih şahin adındaki eski bir arkadaşımı hatırlatan insan.
  • an itibariyle bdp genel başkanının tv ekranlarında alışık olmadığımız kadar seri ve yerinde laflarla diktatör erdoğan'ı eleştirmesini sürekli araya girerek bölmekte olan kızcağız. neden bölüyor? kim "konuşturma" demiş? konuşturmayacaksanız neden adamı canlı yayına çıkarıyorsunuz?
    adam aşırı sağ, aşırı faşist fakat söylediklerine bakınca cnn türk'ün korumalığını üstlendiği tayyip erdoğan'dan bin kat daha kaliteli konuşuyor.

ayrıca adam tam bir şey anlatırken öyle darmadağın olup lafını bölmeyin bari. biraz virajı geniş alın, bu ne korkudur? kimden korkudur?

edit: entry bitmeden kız adamın ağzına lafını 5. kez tıktı ve postaladı.
    kızım bari biraz nazik ol. odun musun nesin. sözde adam faşist olacak, alayınız bin kat korkunçsunuz be.
  • hoş bir hatun bende zaten güzel kadın spikerlere zaaf var hepsini beğeniyorum. yalnız instagramını inceledim serum yiyen fotoğrafını paylaşmış. sanırım içinde biraz kezbanlık taşıyor. allahını seven ilgisini versin modunda. yoksa hangi mantık hastanede serum alırken kolunu damarını çekip paylaşır ki?
  • uzun suredir takip ediyorum kendisini.

ekranda sakin, cok guzel ve cok zarif bir tarzi var.

sosyal medya hesaplarindan gordugum kadariyla, yasamayi seven ve iyi ve mutlu yasamayi becerebilen, hayatindan memnun bir insan kendisi. bu pozitif enerjisi, genis gulumsemesinden kadinligini abartmadan vurgular tarzda sectigi kiyafetlerine kadar kendisini gosteriyor. bu mutlu hali, hayatindan memnun olmayi bir turlu beceremeyen beni resmen buyuluyor. insani kendine hayran birakan, bakmaya doyulmayacak bir kadin, bir mutluluk vaadi, bir melek gibi geziniyor kendisi etrafta.

fazla abartili oldu gibi ama bende boyle bir izlenim birakiyor bu kadin. kendisiyle biraz vakit gecirebilmeyi cok isterdim, bana da bulasirdi belki mutlulugunun birazi.

allah arttirsin mutlulugunu.
  • nasıl spiker yapıldığını hala anlayamadığım, konuşmayı beceremeyen, beceremediğinden olsa gerek bağırarak haber sunan kişilik. hoş kadındı, son dönemde saçından mı makyajından mı bilemiyorum hoşluğu da kalmadı. sabaha yakışacak ismi de açıklıyorum: büşra şanay
  • cnn türk'teki sabah programında dizi adlarını bile ingilizce okumakta güçlük çeken sunucu.
    çare basit:
    ya erken kalkıp bir zahmet haberleri önden okuyacak, öğrenecek;
    ya da ekrana çıkmayacak.
hesabın var mı? giriş yap