• yobazın tekidir. aklı sıra atatürk büstlerine heykel diyecek kadar da dincidir. bu yobazlarda atatürk nefreti aileden gelen bir özelliktir.

"fabrikasını yıkıp, yerine heykel dikmek lazım ki ders olsun bunlara."
  • ak-troll engelle geç
  • entry'lerini okumakla vaktinizi harcamayın. direkt engelleyin geçin.
  • ağır çomar, yobaz ak-it, cahil yalaka
  • üst seviye bir boş beleş. zaman ziyanatı.
  • normalde aktrolleri yakaladim mi hic acimam aninda engellerim. ama bu tam nevi sahsina munhasir bir aktrol gercekten. belli ki yasi da var; eski kasalardan. tam muzelik. artik milli selamet partisi doneminden kalma midir nedir. neyse ozetle buna dokunmadim. ara ara yazdiklarina bakiyorum. hakikaten degisik bir model.
  • düşünsene...insansın ve kerem kınık'ı savunuyorsun. hikaye bu kadar.

(bkz: engelle)
  • aktroll ve tekbirsiz kurtarma ya da yardım yapilamayacagini dusunen yazarlardan biri

(bkz: engelle)
  • gencliginde bol bol maklube tuketmis (hala bu ortamlarda takiliyor olabilir), pipo sevdalisi gay furki ile devacilar arasinda bir cizgide ilerleyen ve kendini liberal zanneden, bunun uzerinden de insanlari trollemeye calisan low level troll.
  • #84012274 numaralı entry'de "pantolonda" yazdığım için bana aklınca laf sokmaya çalışan boş çaylak, "pantalonda aldıysan o konuda çok yeteneklisin demektir" yazmış:) gel gelelim daha "pantolon" nasıl yazılır bilmeyen şahıs sonra yine gelip bana özel mesajla "cahil" yazmış. swiftkey kullandığım için öneri kelimelerden yararlanarak entry giriyorum haliyle zaman zaman (da, de) ekleri kaynıyor lakin ilk defa bunun için "cahil" denildiğini gördüm. özetle boş bir çaylak keyfiniz kaçmasın engelleyin geçin.
hesabın var mı? giriş yap