• bir zaman önce kendisine instagram üzerinden ulaşmış ve tekne bağlama hususunda bir kaç soru sormuştum. beni tanımamasına rağmen tüm titizliği ve kibarlığı ile soruma cevap vermiştir. kesin burayı okuyorsunuzdur. tekrar teşekkür ederim serdar bey saygılar.
  • ters bir adama benziyor
  • çok güzel ahtapot salatası yapabildiğini düşündüğüm insan.

kendi kendine yeterek yaşayabilme sanatını başarıyla ifa ediyor. arada ofiste darlandığım zaman blog'una veya twitter adresine girip galeriye bakıyorum, o yediklerin içtiklerin gördüklerin nedir üstad...

tek yaşayabilme ve bu tekillikten haz alabilme gibi bir duygum olduğu için mevcut hayatı bana aşırı değerli geliyor, gıpta ile izliyoruz kendisini. her profil ziyaretinden sonra yelkenli bakmama sebebiyet veriyor sonra daha çok yolumun olduğunu düşünüp hayal kırıklıklarıyla uğurlanıyorum profilinden.

girin, bakın profiline maviyle yeşilin tonlarını o kadar güzel kullanıyor ki kıskanılmaması işten bile değil. ha bir de çok güzel deniz ürünleri mezesi tüketiyor bol zeytinyağlı limonlu.
  • twitter'daki bodrum arkası adlı hesabında arkasından konuştuğu, hakaret ettiği insanların yüzüne konuşacak cesaretten ve mertlikten yoksun olduğu için, cevap hakkı tanımayarak engelleyen, grafiker eskisi.
  • bir üstteki yazar hesapları karıştırmış ya da zırvalamış.

grafiker olan serdar benli’nin “bodrum arkası” isimli bir hesabı yok. biz kendisini burası bodrum hesabı ile bildik, sevdik..

insanları karalamak bu kadar kolay olmamalı diye düşünüyorum.
  • twitter'daki hesabına denk geldikten sonra tanıdığım, bodrum ve yunan
    adaları aşığı ve her halinden belli bir kalite seviyesine sahip olduğu anlaşılan bir kişi.

sanıyorum eski mesleği reklamcılık. sonralardan ofisini bodrum'a taşımış. şimdilerde de twitter & instagram'dan teknesi ile yaptığı seyahatlerden paylaşımlar yapıyor.

kimi paylaşımlarında insana iç geçirtse de, keyifle takip ediyorum. sayesinde, memleketimizin güzide bir organize sanayi bölgesindeki bir insan kos, nisiros vs. havasına başka türlü giremez.

ah ya..
  • mesleki kariyeri hakkında fikir sahibi olmasam da kendisiyle bodrum üzerine yaptığım yazışmalardaki üslubuyla gayet kaliteli ve düzgün bir insan olduğuna emin olduğum tasarımcı.

işini ve maddi durumunu rayına oturtmuş her ege aşığı gibi bodrum da yaşamayı istemekle kalmamış bunu hayata geçirmiş çok da güzel bir şekilde izlenimlerini yazdığı blog aracılığıyla paylaşmaya devam etmektedir.

kendisine ne zaman bir şeyler sorarsanız hiç bir yazdığınız yanıtsız kalmaz, mutlaka bir geri dönüşte bulunur.

not: meslek hayatındaki yazılanlara cevabı kendisi twitter üzerinden veriyor.

edit: başlık üzerime kalmış, mesleki olarak kendisini eleştiren arkadaş yazdıklarını silmiş ama bana kalırsa hala çok sıcak bir insan.
  • zihinlerde yer etmiş işlerde imzası bulunan başarılı bir grafik tasarımcı. web adresi: http://www.serdarbenli.com/

ayrıca bodrum'a dair paylaşımlarda bulunduğu takip edilesi bir blogu var: http://bodrumluhayat.blogspot.com/
  • hürriyet gazetesi muhabiri. defile fotoğraflarında oldukça başarılıdır. yemez, içmez en üst düzey fotoğraf makinelerini, lensleri, objektifleri kendine satın alır.
hesabın var mı? giriş yap