• o bir genç tiyatro oyuncusu.

reklamıyla kendini tanıtmıştır.
    yapı kredinin reklamında sevdiğini teoman konserine çağırma sıkıntısı çekerken görüntülen, mimikleriyle ve o yaşlardaki gençlerin yaşadıklarını olduğu gibi yansıtmasıyla dikkat çekmiştir.
  • bir oyun sırasında fenerbahçe galatasaray maçını dinlediği için
    görevinden alınan şehir tiyatroları sanatçısı
  • hayat bilgisi adlı dizide kopil karakterini canlandıran tiyatrocu kişi...
  • bir zamanlar dershanede yanyana oturduğumuz olurdu sonra teomana iki bileti olduğunu öğrendim yıkıldım... tanıdığım yıllarda akıllı uslu tiyatrocu çocuğu bir çocuktu sadece ..şimdilerde gizli bahçelerde sevgililer gününü kutluyor.* *
  • ilerleyen zamanlarda çok daha fazla dikkat çekeceğini düşündüğüm aslında adı serhan arslan (r ile) olan yetenekli genç oyuncu. oynadığı role çok şey kattığına kendi gözlerimle şahit olmuşluğum vardır.
  • aşk ı memnuda beşir rolünde oynayan sevimli insan
  • iyi top oynayan kerata.. bileklerine oldukça hakim.. tiyatrocu olmasa imiş kesin topçu olurmuş..
  • gerçek adı serhan arslan. 8 yaşındayken şehir tiyatrolarında oyunculuğa başladı ve daha sonra iki oda bir sinan ve hayat bilgisi gibi dizilerde oynadı. hayat bilgisinde gördüğümde çok beğenmiştim ve bir sene boyunca kopil diye gezmiştim. bir kere mail atmıştım ve cevap atmıştı ama sonraki mailime cevap vermemişti ama yine de onu hala çok seviyorum eskisi kadar olmasa da... oyunculuğuyla çok iyi yerlere gelicek bundan da eminim
  • nasit ozcan oyunculuk odullerinden en iyi genc oyuncu odulunu almis tip. yetenekli. iyi dublaj da yapiyor kendisi.
  • s,ş ve z harflerini zaman zaman tam söylemeyen kişi.
hesabın var mı? giriş yap