• meslektaşım dedim bağrıma bastım, meğer çalıştığı yer babasının fabrikasıymış.

bir akşam dışarıya çıkmıştık, başka masada oturan sevgilimin bir arkadaş grubu bizi masalarına davet etti. ben hiç birini tanımıyordum, oturduk hep beraber sohbete başladık. masadaki hanımlar bir süre sonra toplu tuvalet seramonisine kalktılar biz de üç erkek masada sohbete devam ediyoruz. bir ara birine meslek nedir diye sordum. ben falanca yerin cumhuriyet baş savcısıyım dedi.
    ooo iyiymiş dedim, diğer arkadaşa sizin meslek nedir diye sordum.
    ben de aynı yerin kaymakamiyim dedi.

başka sözüm yok.
  • parasını kazanıp,ailesini geçindiren bir sevgilim vardi.sonrasinda onun kadar yüksek statülü biri çıkmadı karşıma.gerisi ya baba ya da sevgili parası yiyen tiplerdi.
  • bir flörtüm avukatım demişti sonradan adalet okuyup bir avukatın yanında çalışan olduğunu öğrendim.
  • ped reklamında oynadığı için kendisini üstün gören eski sevgililerimden birisi kadar hiçbirisi statü (!) sahibi değildir.
  • 82 level şamanla sevgili olmuştuk bi ara, sonra kafama totem attı
  • seks sayılırsa;
    (bkz: hazine ve maliye bakanı)

not: "cinsiyet sormayın! türk lirasıyım ben..."
  • ben böyle başlıklara denk gelince utanıyorum. midem bulanıyor. millet altına doldurmuş.
    bu arada bahsedilen sevgililerin de statüsü yüzünden sevildiğinden haberi var mıydı acaba?
    vardır muhtemelen. herkes bilir.
    gerçi böyle tipler "durumu" aşk, sevgi çerçevesine uydurup yoluna devam ediyor.

umarım geceleri yatarken statüsüne, size sağladığı imkanlara değil de kendisine, bedenine sarıldığında sanki kalbine sarıldığını hissedecek kadar çok sevdiğiniz insanlar çıkar karşınıza. umarım bir gün gerçek birisi olduğunuzda gerçek insanlar tarafından sevilirsiniz.
  • (bkz: ben)

"mom, i am a rich man"
    https://www.youtube.com/watch?v=hih0tpbs7iy

kadınımsın cher
  • ekşi sözlük yalan müessesesi iğrençlikle sunar..
  • bi kızla çıkıyordum.
    ama ne kızdı. erzurum'da doktora yapan, ve tüm slav ırkının özelliklere sahip bi ukraynalı bi kız.
    beş altı dil biliyordu.
    tabi sonra gitti new york da, bm bilmem ne bi şeyler sorumlusu oldu.
    hayat çok garip.
hesabın var mı? giriş yap