• ''şerefsizlik yapmak istiyorum uleeeen'' diyenlere açılmış başlık gibi dursa da anlaşıldığı kadarıyla terk edilmiş birinin feryadını anlattığı başlık.

yanlış anlaşılmasın çok iyi anlıyorum seni çünkü bu şerefsizliği zamanında yaptım
  • "sen benden daha iyilerine layiksin."
  • en yakın arkadaşı ile aldatmak. daha büyük bir şerefsizlik düşünemiyorum. ki burada en büyük boku yiyen tabii ki arkadaş sıfatını almış olan orospu ruhlu insan artığıdır.

kadını hamile iken, erkeği askerde iken aldatmak.

ya aslında her türlü aldatmak. bu nasıl bir korkaklık ve kişiliksizlik acaba ki ayrılmayı götün yemiyor ama başkaları ile yiyişmekten de geri kalamıyorsun? aldatmak boynuna ben dünyanın en zavallı insanıyım diye bir tabela asıp gezmektir. yaptığın en çok kendine.
  • öncelikle bıktırmaya uğraşmaktır. eğer o işe yaramıyorsa görmemezlikten gelmek safhasına geçilir ve bu bir süre devam eder. daha sonra karşı tarafın onurunu zedeleyici şeyler yaparak pastayı süslerken mumu dikmek de yüz yüze bile gelmeye tenezzül etmeden kaseye tekmeyi basmak, ortak arkadaşlara terk edileni kötülemektir.
    ha bir de bir arkadaşımın başına gelen başka bir olay, 1 nisan'da dalga geçe gece terk edilmektir. adam aylarca kendine gelemedi sonra..
  • telefonda bitirmek olabilir. ona harcadığınız zamanın onun için ne kadar önemsiz olduğunu kavrarsınız o an. telefonla ayrılmak nedir amk sanki lahmacun siparişi veriyosun !
  • söylersem uygularsınız. kötücüllere tüyo yok.
  • (bkz: aldatmak)
  • hiç bir açıklama yapmadan görüşmeyi bir anda kesmek telefonlarına ve mesajlarına cevap vermemek her türlü iletişimi koparmaktır.
hesabın var mı? giriş yap