• yedeklemede bir dünya rekoru olmuş. hanım efendi ya da beyefendi artık kimse baya mide bulandırıcıymış.
  • hayırlı olsun bilader ren geyiğine evrilmişsin
  • yazarın nickine bakılırsa olayın kaçınılmaz olup gümbür gümbür geleceği anlaşılabilir.
    yedek tutma konusunda rekortmen çok insan tanıdım. bu daha bir şey değil diyeyim.
  • ikinizden birini sevmiyor derdim ama, bence üçünüzü de sevmiyor, kendisi dahil. kendine saygısı olan, güveni olan, seven insan net olur bence. yedek nedir ya, lastik mi bu! orada asıl olan patlayınca, yedek asıl oluyor da, insanda bence bunu fark edenin lastik olmadığını da fark edip, acı çekecekse bile paşalar gibi çekip gitmesi gerekiyor.
  • kardeş sevgili dediğin değil, dediğim diyeceksin. çünkü olay senin başına gelmiş.
    kendine yediremeyip yazmadıysan, başlığı da açmayacaktın.
    konuya gelirsek siktir et geç olmuş ama kurtulmuşsun yedi kocalı hürmüz kılıklı paçozdan.
  • insanları sorgulamaya iten üzücü bir durum.

2004 yılında çalıştığım işyerine stajyer bir kız alındı. gel zaman git zaman sevgili olduk. ilişkimiz tam 15 ay sürdü. o süre içinde, iki kez birer hafta ayrı kaldık.

çok sonra öğrendim ki; meğer kızın askerde bi sevgilisi varmış amk.
    çocuk izne gelince bir bahane ile benden ayrılıyor, çocuk birliğine dönünce de "işte sensiz olmuyor falan" diye bana geri dönüyormuş.
  • eylülde tanış aralıkta sevgili ol ocakta hersey orataya çıksın . tutmayan dizinin erken finali gibi...
  • iyi ile kötü daima mücadele içinde olacak
  • kimse yazmamış,
    (bkz: başlık nick uyumu)
  • büyük kazık yemiş olma durumu ...
hesabın var mı? giriş yap