şükela:  tümü | bugün
 • eylul ayinda tanisip aralik ayinda sevgili oldugum insanla, 4 saat once 2 yildir sevgilisi oldugunu ogredigim ve hayatimda hic yasamadigim durum.

  ekleme: cogu kisi turkcemi duzeltmemi soylemis ama hata bulamiyorum ben. neyse turkcemi anlayipta olayi merak edenler icin ekleme yapayim:

  yurtdisinda yasiyorum. tanismis oldugum kiz turktu. sevgilisi ile yabanci. sevgilisi bana ulasti ve sorular sordu. ortak arkadaslarimiz var cunku ayni okuldaydik, ayni ortamdayiz. o kadar yemege falan ciktik ama hic mi sevgilinin arkadasi gorur diye beni reddedmedi? cok garip seyler var. bu arada komsuyduk kizla. fotograflarimiz var birlikte. gezdigimiz yerler var birlikte. sozleri falan cok garipti bana karsi. ve ayni zamanda bana karsi da cok iyi bir insandi. ama gozlerime baka baka yalan soylemis.

  ekleme 2: o kadar cok pm var ki hepsine cevap vermek istiyorum. olayi da merak edenler yazsinlar. uzun degil. sadece karisik.
 • sanilanin aksine primatlar bir daldan digerine atlarken her iki dali da uzun bir sure tutarlar. ben de inanmamistim.

  ---------------------------- 18+ ----------------------------
  https://youtu.be/dqn1-mlkihw?t=1m8s
  ---------------------------- 18+ ----------------------------

  edit: @selfishgene uyarisiyla 18+ uyarisi
 • yedeklemede bir dünya rekoru olmuş. hanım efendi ya da beyefendi artık kimse baya mide bulandırıcıymış.
 • hayırlı olsun bilader ren geyiğine evrilmişsin
 • nasıl bir türkçe allahım..
  3 kere okudum anlayamadım.
 • yazarın nickine bakılırsa olayın kaçınılmaz olup gümbür gümbür geleceği anlaşılabilir.
  yedek tutma konusunda rekortmen çok insan tanıdım. bu daha bir şey değil diyeyim.
 • 2 yıllık insana kendini tanıtıp "durum budur kardeş, ben kaçıp kendimi kurtarıyorum sen de böyle bi hatunla artık kendin bilirsin" deyip uzaklaşmalık bir durummuş.

  kızın potansiyel olarak terkesinde tuttuğunu düşündüğün diğer kişilere de bunun kafa yapısı budur diye bildirimde bulunabilirsin.

  hatta birkaç ay sonra (bu tipler bikaç ay bile beklemez ama) sosyal medyadan, insta'dan şurdan burdan bak bi hatuna ne yapıyor diye. yeni bir sevgili edinmişse ona da gönder kanıtlarını.

  hadi yap da rahatlayayım sabah sabah 3 başlık okudum sinir tavan yaptı. deşarj lazım.
 • ikinizden birini sevmiyor derdim ama, bence üçünüzü de sevmiyor, kendisi dahil. kendine saygısı olan, güveni olan, seven insan net olur bence. yedek nedir ya, lastik mi bu! orada asıl olan patlayınca, yedek asıl oluyor da, insanda bence bunu fark edenin lastik olmadığını da fark edip, acı çekecekse bile paşalar gibi çekip gitmesi gerekiyor.
 • kardeş sevgili dediğin değil, dediğim diyeceksin. çünkü olay senin başına gelmiş.
  kendine yediremeyip yazmadıysan, başlığı da açmayacaktın.
  konuya gelirsek siktir et geç olmuş ama kurtulmuşsun yedi kocalı hürmüz kılıklı paçozdan.
 • insanları sorgulamaya iten üzücü bir durum.

  2004 yılında çalıştığım işyerine stajyer bir kız alındı. gel zaman git zaman sevgili olduk. ilişkimiz tam 15 ay sürdü. o süre içinde, iki kez birer hafta ayrı kaldık.

  çok sonra öğrendim ki; meğer kızın askerde bi sevgilisi varmış amk.
  çocuk izne gelince bir bahane ile benden ayrılıyor, çocuk birliğine dönünce de "işte sensiz olmuyor falan" diye bana geri dönüyormuş.