• vay anasini, 25 entry olmu$, her bir yagiz turk delikanlisi "o da etek tra$ini bekliyordur hehe ahah" filan yazmayi uygun gormu$.

evet milletce neden cinsel aclik cektigimiz gercegi bir kez daha yuzume vuruldu. "kizlar vermiyooo" diye aglayan salak turk genci arkada$im, seni tira$ olurken izlemekten ho$lanan kiza "ne bekliyon sen de mi olacan?" $eklinde yakla$irsan verir mi sence lan?

hiyar misiniz olm siz? aslinda "seksi" olmaktan korkuyosunuz, aciklamasi bu galiba. cunku seksi olmak, arzulanmak filan bilmediginiz, gormediginiz $eyler. fazlaca guc barindiriyor icinde, o gucu elinizde tutmami$siniz hic. halbuki sessiz sakin bir kiz olsun, adeta $i$me bebek gibi takilsin, sizi seksi bulacak kriterleri ve kendi seks anlayi$i olmasin, uc bucuk dakika gidip gelin, bitsin, di mi?

tira$ olurken sevgilisini izleyen kiz bunu "romantik" degil seksi buluyor olm, konduramadiniz ama soyleyeyim de haberiniz olsun. nesi romantik olacak lan tira$ olmanin? tanim kendi icinde yanli$ zaten, bir adamin kendi kendine yaptigi bir eylem romantik olamaz ki. halbuki tercihen yari ciplak (cunku ustune kopuk bula$masin diye), tira$ bicagini boyle profesyonelce yuzunde gezdiren adam seksidir. nicun, hemen aciklayayim:

cunku herhangi bir konuda i$inizi iyi yapmaniz kadinlari etkilemeniz icin yeterli. bin yildir tira$ oldugunuz icin de iyi yapiyorsunuz, duru$ saglam, eliniz nereye gidecegini biliyor, kontrol amacli bir sag taraf bir sol tarafa filan bakiyorsunuz ya, i$te ana fikir o: kontrol. ne yaptigini biliyorsan etkileyicisin, oyle.

ustelik bu i$in yapilmasinda kol kaslari, ince ayrintili yerleri tira$ etmek gibi "enee o ellerle onu yapiyorsa daha neler yapar kü" gibi hayal kurma unsurlari da mevcut.

kiz kirk yilda bir seksi bulmu$ sizi, korkmayin, panik yaratmayin, izlenmekten rahatsiz olmayin.
    "verme" ihtimali artmakla kalmaz, siz de alabilirsiniz belki. o derece.
  • bu sınıfa girebilmek için üste para vermeye razıyım. sevgilim olması da şart değil. şöyle beline havlu dolamış, belden üst yanı çıplak...hafif kaslı kollar. içim bir hoş oldu, gidip kıymalı yumurta yapayım bari.
  • üzerinde, sadece, erkek arkadaşının, yukarıdan 2-3 düğmesi açık olduğu için bir omzunu açıkta bırakan, beyaz gömleği vardır. hatta kollarını kavuşturmuş bir şekilde kapıya doğru yaslanıp hayran hayran erkek arkadaşını izliyordur. hafif üzgün bir şekilde "bugün işe gitmesen" diye söylenir. ekstra olarak, gidip arkasından sarılır hatta.
    sonra yönetmenden "kestik" sesi gelir. bir filmin olmazsa olmaz sahnesi başarılı bir şekilde çekilmiştir.
  • taşakları tıraş ederken falan izliyorsa biraz rahatsız edici aslında.
  • (bkz: aa bu benim lan)

ben bunu hep çok sevmişimdir.

çocukken babamı izlerdim hep. yüzünün o hali komik gelirdi, jileti çektiği yerin tertemiz olmasını ilginç bulurdum, kanayınca üzülürdüm filan. boyuma bakmadan, babama şefkat duyardım.

sanırım oradan alıştım. ama bunun felsefesini çok sonradan yaptım.

traş olmak çok "erkek" bir şey. her şeyi beraber yapabilirsiniz, çünkü androjen hayatlar yaşıyoruz. sadece birimizin yapabileceği pek fazla şey yok hayatta. zevk noktalarımız farklı evet ama neticede onun verdiği his de aynı. - gerçi bizde seri halde* olabiliyor bu işler, allah'ım kadın olduğum için çok mutluyum eheh

bu traş meselesi, gündelik hayatımızda "farklı" olduğumuzu en doğrudan gösteren şey. bu fark benim çok hoşuma gidiyor. çünkü o adamın benden farklı bir dünyası var evet, zaten bu yüzden sevdik birbirimizi. ve artık ben de o dünyanın bir parçasıyım.

bu çok güzel bir his. kadınım, beni mutlu edecek özellikleri bir erkekte arıyorum, bulduğum zaman da onu -benim de girmek istediğim- dünyasında kendi kendine takılıyorken görmek beni mutlu ediyor. olay bundan ibaret. ah bir de tabii, kişisel özel durum: kendini kız çocuğu gibi hissetmek filan. kızlar sever bunları.

şu da bonus track olsun, traşlı adamı öpmek çok feci güzel bişey, of bi de kokuyor mis gibi. uuu beybi.
  • babası, vakti zamanında bu kızın yüzüne aftershave sürmüştür kesin. aynı hareketi sevgilisinden de bekler.
  • - nazan manyak mısın hem traş oluyosun hem de beni izliyosun
    - ama orçuuuun
  • türk kızıysa,bişeyler öğrenmeye çalışıyor olabilir.
  • tras olmak sadece reklamlarda seksidir.

sonucta evin hela kısmısında tras olunur. salonda ya da yatak odasında değil. ayrıca tras olmaya giden erkek uzun süre tuvalette kalmayı planladıgından yanı sıra biriktirdiği pek çok işi de pek tabi aynı ortamda görür.
    hiç bir erkek (ya da ben öyle umuyorum) tras olurken kaslarını toplamaz, çıkarmaz, kendini kasmaz. erkek tarafı işini görür, yüzünü yıkar, kurular ve çıkar. döşü felan da traş etmez!

romantik bir tarafı da yoktur traş olmanın, o da sadece filmlerde olur.

tras olan erkek her bir yerini iyicene tras etmek icin korkutucu mimiklere girer. mesela burun kamburlaşır, ağız burun dağılır, simetri felan kalmaz. kız ise o mimikleri tahamül edebilirse izler, hatta zaman zaman fotograflar. erkek kızı s.klemez, full konsanrtasyon traşa devam eder, eğer bir tarafını keserse kıza kızar, kız dediğin umursamaz...
    kız tarafı ise portre çalışması için önce bir top sakal ister, sonra bıyık ister, sonra italyan, sonra hitler, ermeni modeli derken odağ gibi erkek dımdızlak kalır, .mcık ağaz olur cıkar.

erkekler traş olayını zorunluluktan yapar. zavallı delikanlı ya işe gidecektir, ya bir düğünde boy gösterecektir, ya bebeğini doyasıya öpecektir ya da birine hürmetendir, özetle gereksiz bir iş idir. yoksa hiç bir sağlıklı erkek bu durumu istemez.

erkek dediğin sakallıysa seksidir.

gerisini adı üstünde zaten, trastan işlerdir.

sevgilisini pek çok kez tras olurken izlemiş bir kız olarak benim yorumlamam bu kadar.

(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı)
  • sevgilisinin biraz sonra giyeceği takım elbiseyle uyum içinde olacak yumuşacık yanaklarını öpmek için sabırsızlıkla bekleyen, aftershave'ini sürmek isteyen, kendisi de giyinmiş, süslenmiş ve en güzeli kendine güvenen bir şekilde sevgilisinin koluna girerek evden çıkacak kızdır.
hesabın var mı? giriş yap