şükela:  tümü | bugün
 • bu tip erkekleri hayatım boyunca anlamadım, anlamam da. 3 çaktım, 5 çaktım, 7 çaktım sanki tarlaya kazık çakıyor ibneler. sürekli hava peşindeler. beni bilmeyen bilmez bu tür şerefsizleri hayatta sevmem. bu gavatlar toplumdan dışlanmalıdır. öyle de bi anlatıyorlar ki zannedersin brezzars'ın baş aktörü. jonyy sins'in hocası sanki. hiç susmazlar. hülasa her ne kadar anlatmasını ve dinlemesini sevmesem de geçen iş yerindeki mesai arkadaşla da böyle bi diyaloğa girdim. mecbur girdim. adı engin.

  engin 45 yaşında hafif cahil, şivesi tuhaf bir abimiz. beni çok sever. bunu elinde bi evrakla dışarı çıkarken gördüm. hayırdır engin abi nereye dedim. duktora gidiim nejmi dedi. geçmiş olsun ne oldu dedim. prostatmış. gece 7-8 defa tuvalete çıkıyormuş, çişinin çok geldiğini sanıyor ama çok az siyiyor, siyerken de hafif ağrılar oluyormuş.

  neyse, bu gitti doktora geldi. gel otur abi, ne dedi doktor dedim. gülerek oturdu. bu gülünce '' hayırdır prostat değil misin, iyi mi haberler ?'' dedim. yuk nejmi çok şukür prostatım, tuktor çay içimicen, kahve içmicen, baharattan uzak durcan falan dedi.
  iyi de ne sikime gülüyon o zaman abi dedim. ahuhahu ya boş ver nejmi dedi. abi noldu söyle dedim. ahuhahe dedi. abi merak ettim söyle dedim.

  - bol bol seks yapacakmışım tuktor öyle dedi. ahuhahu damarlara iyi geliimiş.
  + bunda ne var abi, evli değil misin yaparsın işte?
  - 23 senelik evliyim nejmi
  + e nolmuş.
  - bak sen gardeşim sayılırsın. en son geçen sene temmız ayında filan yaptım.
  + e rica et yengeden, doktor reçeteye seni yazdı de. bi zahmet 2 dakka sıksın dişini.
  - ahuhaheha
  + abi 1 dakka mı yoksa
  - ahuheaha nejmi evli değilsin, evli olsan anlarsin.. bu garılar ölsen de vermez. 23 seneyi devirdik diyim.
  + abi bak, ne yap biliyon mu? bi çiçek al, güzel bi pasta al, otur durumu anlat akşam, hayat arkadaşın o senin, o vermeyecek de ben mi vercem.
  - ahuhehahe senden ümidim var ama garıdan yok.
  + abi başlıcam ama şakana. ciddi bir şey konuşuyorum. yap dediğimi ne kaybedeceksin.
  - pasta gül kaybedecem. ahuheha

  neyse, konuşuk konuştuk ertesi gün oldu geldi bu. yüzü gülüyor şerefsizin. dinlemesini sevmesem de, mecbur hatır sormak için '' ne iş engin abi, taktik tuttu mu? '' dedim. ahuheha dedi. ya gülme, tuttu mu? tutmadı mı? dedim.

  - dutdu dutdu dedi.
  + yok çilekti anasını satim.
  - ne çileee
  + ya şivene sıçayım, anlat sen. o iş tamam mı?
  - e dutdu dedik ya. işte aşam oldu gittim yengene, büle büle dedim. prosatatım, arada bi seviş dedi tuktor dedim.
  + o ne dedi?
  - arada bi sevişiyiz ya zaten dedi. ahuheha seneden seneyi arada bi diyii.
  + sen ne dedin?
  - öyle deel garı, ayda 5-6 kez yapcaz dedim. e tabi garı bunu duyunca '' o zaman ben öleeemm '' diye çığlık attı.
  + nası yani
  - ahuheha evli olsan anlarsın. garılar hep bülee
  + nolcak şimdi?
  - bilmiim

  aradan 2-3 hafta geçti engin abiyi yine gülerken gördüm.. çok takılırım kendisine . gittim kulak memesini okşadım yumuşaktı. çoğu erkek bilir bu muhabbeti. eğer erkeğin kulak memesi yumuşaksa geceden sevişmiş demektir. bi söylentidir gitmiş işte. neyse, okşarken '' uvv çok yumuşak, pamuk gibi olmuşun engin abi '' dedim. ahuheha dedi. hayat sana güzel he, aman sabahlar olmasın artık dedim. ahuheha nejmi ne sevişmesi 31 çektüm dedi.

  pat diye bunu söyledi anasını satim. dondum. kendime geldikten sonra başladım bu sefer ben gülmeye. özetle sözlük, engin abi gördüğüm en saf ve en temiz kalpli adamlardan biridir ve bu canım adamı bile eline mahkum edenler var. adam ölüyo karı vermem diyor. vay anasını keşke dinlemeseydim derdini adamın, aklıma geldikçe bu sefer sinirden ben gülüyorum.. ahuheha.
 • adam değildir. konu kilit.
 • kadınlar kocalarının bile yatak performanslarını arkadaşlarına anlatırken bunu yapan erkeğe laf söylenmez.
 • kızlar kusura bakmayın ama bütün erkekler eşleri dışında yaşadıkları maceraları ayrıntılarıyla birbirlerine anlatıyor. acı. ama gerçek.
 • geçenlerde rastladık böyle bir tipe. alibeyköy'de igdaş parkı var meşhur. cumartesi akşamları milletin demlendiği mekanlardan.

  ortam güzel abilerle dolu hayata dair muhabbet akıyor falan. bir eleman geldi böyle aşırı jöleli, sürekli gömleğini yakasını düzelten bir tip.
  sordular sen nabıyosun kardeş? görünmüyorsun falan..
  işte girdi konuya arkadaş ''abi sorma takılıyoruz bu ara geceleri çıkıyorum abi inanır mısın dün bir kızla seviştim poposu ay gibiydi..''

  sözü geçen bir abimiz bagajdan bir şişe bira aldı uzattı bu arkadaşa.. sonra şu müthiş sözleri söyledi kendisine ''al dostum bunu şurada köşedeki ağacın altında karısının pezevengi olan arkadaşlar var sen orada takıl''

  sonra ''ayıp oluyor abi'' falan dese de durmadı aramızda. duramadı.
 • kaçak et kesmiştir.
 • kırk yılda bir hatun denk getirdiğindendir, ya da ergenlik dönemindeki ilk başarılardır.

  hele çevre ataerkil, cahil ve dedikoducu kesimin bol olduğu bir çevre ise, sana güzel anlar yaşatan kadıncağızı diri diri ateşlere atmaktan hallicedir. vicdan gerektirendir.

  özetle hayvandır.

  not: beyaz zenci
 • seviştiği değil de, penisini vajina ile temas ettirmiştir, mastürbasyon yapmıştır falan filan. sevişme değildir.
 • net orospu cocugudur..
 • (bkz: gavat)
hesabın var mı? giriş yap