• bir kadir inanır filminde geçen repliklerden biri.
    kadir inanır başroldeki kadın oyuncuyla konuşmaktadır. amacı kadına aşkını itiraf ettirmektir. ancak kadın inatçıdır ve kadir inanır'ın sinirleri tepesine çıkar. kadının yakasına yapışır ve "seviyorum deee" diye bağırır. kadın "sevmiyorum" der. kadir inanır şşrraakkk diye tokatı aşkeder ve tekrar sorar. yine aynı cevabı alır. sonra bir tokat daha. sonra bir tokat daha. kadın en sonunda dayanamayıp "seviyorum" der. kadir inanır bir an duraksar.. "yalan söylüyorsuuun" der ve tekrar "şşrraakk"
  • aşıkların buluştuğu bir internet sitesi.. almanya'dan hizmet vermekte..
  • - seviyorum dee
    - sevmiyorum
    - seviyorum de
    - sevmiyorum
    - seviyorum deeee
    - yalaaaan
    - yalaaaan
    - yalaaaaaan
    - onu ben dedim
    - seviyorsun
    - yalaan... alın şunu beee
  • sonu beklenmeyen şekilde biten diyalog (bkz: dayak)
  • kadir inanır ve müslüm gürsesinde filmlerinde kullandığı replik telif hakları ve türk mahkemeleri sağolsun youtube ve bilumum sitelerden kaldırılmış, hal böyle olunca yeni nesilde yok böyle bir şey efsane olum o muhabbetlerine giriyor. ben gördüm kulaklarım gördü kör balıkçı gördü.
  • internette bir türlü bulunamayan efsane videolar arasındadır, telif mevzularından dolayı. kahramanları kadir inanır ve serpil çakmaklı'dır. her ikisinin de filmografisini detaylı incelememe rağmen hangi filmde geçiyordu bulamadım.
  • hangi film olduğunu aydınlatacak bir baba yiğit kosmos'un sırlarını aralamış gibidir. allahını seven yardımcı olsun efendim.
hesabın var mı? giriş yap