• gercekten adami dinden imandan cikaracak hatunlardan bir tanesidir. kendisi adami "gadanallah" diye bagirtma kapasitesini had safhada kullanabilmektedir.
  • 13 ghosts filmini merakla izlememizi sağlayan şeylerden biri... hmm yegane şey belki de? ne de olsa boktan filmdi... özet: 13 ghosts'da ailenin büyük kızı rolunde oynamış sanatçı... ismini bir yerden tanıyorum, sarinim playboy'a da çiplak poz vermişti, giyinik görünce tanıyamadim...
  • güzel fizikli yeni nesil hollywood* oyuncusu. american pie da rol yeteneğinden ziyade uzun bacakları ve güzel gögüsleri ile dikkat çekmiştir. kızıl saçlı güzeller ekolüne verilebilinecek örneklerden biridir.
  • jay and silent bob strike back'te onemli bir rolu oynamistir, herhalde su ana kadarki en cok konustugu rolu budur. akilda kalan bir yuzu vardir.
  • olağanüstü bir vücut güzelliğine sahip, rol aldığı filmlerde filmi değil kendini seyrettiren hatun. severek izliyoruz.
  • 307 numarali punk'd bolumunde fena isletilen hatun.
  • memesi, bacagi güzel her hatuna, dünya güzeli, afet, $ahane vs. sifatlari yükleyen erkek camiasinin pek sevdigi son dönem aktrislerinden biri. ben ne kadar oyuncuysam, kendisi de o kadar oyuncudur, yüzü de babannemin poposundan daha alimli degildir. (ama allah var, gögüsleri iyi)
  • kendisi yüksek seviyede poker oyuncusudur aynı zamanda.
  • acilen strippoker e davet ettiğimdir..
  • just shoot me de finch'in au pair olarak tuttuğu ama yatağa atamadığı kanadalı hatunu oynamıştır.
hesabın var mı? giriş yap