• kadir çöpdemir(k.ç.), sibel can(s.c.) ile bir programa başlarlar.
    kadir çöpdemir sibel cana kompliman yapmaya başlar
    kç: ben aslında iki kişi program yapmaya fena halde karşıyım. fakat partner sizin gibi uyumlu,hanım efendi, anlayışlı birisi olunca iş değişiyor. programlarımı önceden takip edenler de bilir zaten bu huyumu.
    sc: ay teşekkür ederim..
    kç:hakikaten öylesine karşıyım ki bu uğurda program basmışlığım dahi var. mesela süheyl-behsat uygur kardeş...
    sc:ay ama onlar senelerdir ne kadar uyumlu geçiniyorlar, gül gibi program yapıyorlar, hani alkış ama?
    (seyirci alkışlar)
    kç:eaaa... öyle tabi haklısın.neyse işte bunlarn ilk programlarını bastım ben bir seferin...
    s.c:eki eki eki
    (seyirci alkışlar)
    kç:(haspinallaa) yani ilk programlarını bastım.. ama nasıl? hani türk filmlerinde olur ya aynen öyle.. içeri girdim ve "durun, yapmayın siz kardeşsiniz!!" dedim!!
    (seyirci sibel candan işaret beklemekte olduğundan tepki vermez)
    sibel can olayı anlayamamış, espriyi alamamıştır ve haykırır;
    sc: ee ama aşkolsun yahu, biz de kardeşiz!! (kendisi kopar, işareti verir)
    (seyirci yarılır, alkışlar... kadir çöpdemir mavi ekran vermiştir, korku dolu gözlerle bakınıp zoraki sırıtmakla yetinir)
  • charlienin gördüğü görebileceği en tombul melek
  • ateşli hatun.
    (bkz: anladin sen onu)
  • bu irilikle nasıl ortadan kaybolabilmiş bir aralar, çözemedim. reklamcılar da bunun farkında olacak ki, bir güzellik yapmışlar, easter egg hesabı: malum alev makinalı libres reklamında sibel can az evvel ateş püskürdüğü manitaları yanına alıp utanmazlık ettikten sonra ekranda beliren notebook'a bakın. hijyenik ped slideshow'u -ne skime dermansa-sergilemekte olan notebook'un en ortada ifşa ettiği mor pakette ne yazıyor?

extra.
    daha fazla yorum yapmak istemiyorum.
  • bu kadının acaip komik bir sarkısı vardı.sözleri o kadar komik gelirdi ki her duydugumda karnıma agrılar girerdi.yanılmıyorsam sarkının adı "seni sevmek" gibi biseydi.aha da sözleri...

seni sevmek,sevmelerden birisi
    insan sevmek,doga sevmek,yar sevmek
    belki farklı olur gönül sancısı
    ben seni de kusları da severim* *.........

hatırlayabildigim kadar kısmı bu kadar ama diger sözlerde en az bu kadar maymun we böyle devam etmekte.bu sözleri yazan dahi sarkı sözü yazarını we bu sözleri begenip seslendiren sibel can'ı da burdan tebrik etmek ister,hürmetlerimi gönderirim...
  • ne yazık ki dansözlükten şarkıcılığa terfi etmiş, birçok albüm çıkartmış 3 çocuktan sonra biraz balık etli olmuş ama türkiyede en iyi sese sahip ve hülya avşarın sahip olamadıgı kaprisli ve bakışlarıyla insanı etkileyen hastası oldugum şarkıcı
  • acaip derecede miss piggyye benzettigim bagyan...
  • 8 senedir her 6 ayda bir cok zayiflayan (!), gazetelere sibel can diyetleri yayinlatan sarkici. kardesim bu kadar zayiflamaya aysegul atik demet sener'e donerdi... bu zayiflama haberleri simdi oldugu gibi cesitli gazeteler, internet siteleri, haber bultenlerinde yer aldigi gibi gizlice liposuction yaptirdigi, diyetin palavra oldugu spekulasyonlarini da beraberinde getirir.
hesabın var mı? giriş yap