• kendilerinin de zirveleri oluyormus, fekat bayan katilimi hic olmuyormus diye duydum....

normaldir...
    beni de sikeceklerini bilsem ben de katilmam kardesim.
  • 2004-2008 yılları arasında -ki bağımsız hayata başlamam ve evlilik arasıdır- aşağı yukarı 30 kadınla (tam sayısını hatırlamıyorum) ilişkiye (bildiğin sevişme evet) girmemi sağlamış site. midesiz sayılmam ama ortalama olması yeterli idi. tek şartım evli olmaması idi. (evli olmadığını söyleyip sonra evli olduğunu anladıklarım da oldu) bir o kadar benimn beğenmediğim ve bir o kadar da beni beğenmeyen olduğunu düşününce cinsellik arayışında olanlar için ideal sayılabilecek bir sitedir. aralarında düzenli görüştüklerim de 1-2 kez görüştükten sonra bir daha görüşmediklerim de oldu. sapık mıyım? sanırım.. orta anadolu baskısı ile bir kızla göz göze bile gelmeden üniversiteyi bitirmiş, iyi sayılabilecek bir ücretle işe başlamış bir abazadan da farklı bir şey beklenmezdi zaten. neyse, ilginç bir dönemdi, çok farklı kadınlar tanıdım ve birlikte oldum. her kadının netten tanıştığı bir erkekle yatmak için belli sebepleri vardı ama kabaca boşluk yaşayanlar, depresifler ya da hormonal dengesizlik yaşayanlardı büyük bir çoğunluğu. zamanla gelişen ve değişen taktiklerle çok da zor olmuyordu. tanışıp kameralı sohbetten sonra 1-2 saat içinde evine davet edenler veya gel beni al diyenler bile vardı.. açık(public) bir yerde görüşüp konuştuktan sonra aynı açık yerde dudaklarıma yapışanlar.. açık bir yerde görüşme amacıyla gitmişken görüşmeden hadi evine gidelim diyenler.. eve kahve içmeye davet ettiğim ve elimdeki kahveyi atıp boşver kahveyi deyip üstüme çullananlar.. çıkarmadan bilmem kaç kere orgazm olabilenler. hiç orgazm olamayanlar. ilişki esnasında yanlış bir şey yaptığını sanıp özür dileyenler. küfür etmemi isteyenler.. başka kız arkadaşını davet edenler.. kamerada 1 saat görüp evime gelen bakire kızlar.. kafa kafaya verip erkek arkadaşlarını aldatmak isteyen 2 çıtır kız'ın aynı gün aynı evde becerilme talepleri (önce alay ediyorlar sanmıştım ama bir kaç kez ertelemeden sonra sadece biri ile birlikte oldum, diğer, vazgeçti).. çok şişmanlar... çok zayıflar.. iri memeliler.. memesizler.. kokanlar.. çok tüylüler.. çok fedakarlık yaptım artık ben de hayatımı yaşayayım deyip kucağıma atlayanlar.. şu anki hayatımı zehir ettiler o ayrı da.. bir kadının toplum baskısından uzak ve rahat olduğu bir ortamda neler neler yapabileceğini defalarca gördüm tattım.. maksadım lan bir sürü karı kaldırdım siktim demek değildi. ama demiş bulundum.
  • super bilgili her acidan musteriye kaliteli hizmet sunmayi amac edinmis teknik destek elemanlarina sahip olan site.

ugurcan: scriptleriniz geliyor
    ugurcan: ama applet acilmiyor
    ugurcan: popupinizda gelmiyor
    siberalem: xp kullaniyordunuz degil mi?
    ugurcan: yes
    siberalem: xp kullanicilari sitemizde sik sik sorun yasiyor, sohbet odalarinda ozellikle.
    ugurcan: appletten dolayi mi?
    siberalem: java destegi yetersiz kaliyor. teknik ekibimiz hala sorunu cozebilmis degil ancak ozerinde calisiyorlar.
    ugurcan: saygi duydum
    siberalem: tesekkurler. size su anlik tek tavsiyem, xp kullanmaktan vazgecmeniz olabilir cunku biz de sirkette xp kullanmamaya basladik...
    ugurcan: evet sadece siberaleme giremiyorum diye butun isletim sistemimi herseyimi yeniden kurmak banada cok akillica geldi hemen deneyecegim windows 3.11'i destekliyormu sisteminiz?
    siberalem: hayir tabii ki.
    ugurcan: tesekkurler
  • aşağıdaki mesajı gönderen bir üyesi olan, 6 yaşındaki online dating sitesi.

"merhaba ben zafer yaşım 28 izmite yaşıyorum. yazılanlar çizilenler hep doğru mudur ki aklına ne gelirse yazıyor insanlar. hislerin beni eklemeni söylüyorsa evet bu adamla güzel olur sohpet diyorsa xxxxxxxx@hotmail.com belki bir çay, belki ılık kırmızı şarap, belkide mangalda yanan ateşin dumanında bir double rakı tadında bir kaç sohpetimiz olur. belli mi olur başka şeylerde olur hayat bu sürpsizlerle başlamaz mı en güzel enstanteneler. resim yok kimliğim belli değil ama olsun bunlar hiç mühim değil hepsi aşılır yeterki gönüller bir olsun insan istesin. ne diyor mustafa kemal atatürk ´ zafer, zafer benimdir diyebilenindir´ sınırlı mekanda sınırsızlıklar yaşamak kolay değil ama bizim elimizde"
  • erkek bolluğu yüzünden olsa gerek, üye kadınların çıtalarını epey yüksek tuttukları site. karşılaştığım bir profildeki "kendisini nasıl anlatıyor?" başlığı altında yazanları, noktasına virgülüne dokunmadan paylaşıyorum;

"kendi isi olup ticaretle ilgilenenler yazsin lutfen...ozellikle doktor-avukat ya da ticaretle ilgilenenler tercihim...evlenip milanoda yasamak istiyorum...bunlari kabul edecek birini ariyorum isini italyaya tasiyaak birileri olmali hayatimda beni cok sevecek"
  • 2004 un en keyifli e-postaları diye bir bölüm açıp şöyle bir müdaviminin mailini bizimle paylaşmış göz kırptıracı;

site çok güzel çok kaliteli çok güzel kızlar var. beyendiğim kız sayısı 50’den fazla. yaptığım tek şey göz kırpmakla kalıyoruz silver yada gold üye olamam mali durum beyendiğim insanlarla nasıl irtibat kuracam msn e posta cep noyuda yasaklamışsınız hiç bir alternatifiniz yokmu ömür boyu gözmü kırpacaz bana yardım edin delirecem burda gözüm seyiriyor.

(bkz: ölüm ne ki)
  • açtığım taş gibi bi fake hesap sonrası 1 saat içinde sonuç: http://prntscr.com/5hnzf2

tecavüze uğramış gibi hissediyorum kendimi :(

tanım: para basan arkadaşlık sitesi.
  • "community" ya da "arkadaşlık" sitesi değildir. yabancı muadili match.com gibi bir "online dating" sitesidir. insanlar burada "one night stand" ilişkiden, "evlilik"e kadar ilişki ararlar, ilişki kurulmasına yarayan platformdur. yani biri gelip de: "siberalem'de öyle meraktan bakınıyordum" derse, kıçınızla gülün.
  • barbie18 gibi bir nick alip acacaginiz bir kullanicinin infosuna "killi erkek ariyorum" yazinca 1 ay yetecek kadar gülmece malzemesi çıkartabilen güzde site.
  • sanal çöpçatanlık siteleri arasında bildiğim kadarıyla ilk kurulan sitedir. 2000 yılında kurulan bu site ile müzmin abaza tabir edilen, ilişki kurabilme yeteneğine haiz olmayan insanlara yardım amaçlı kurulan sonra ülkedeki müzmin abaza sayısının çok fazla olduğunu görünce "ulen biz bunun ticaretini yapsak mı?" fikrinden yola çıkılarak sahibini zengin eden sitedir. öyle ki tv'lerde reklam verebilme düşüncesine sahip olunmuştur.

üye portföyündeki erkekler genelde, lisede matematikten çakmış fakat en baba iktisatçılardan fazla istatistik yapmışlardır. örneğin: 20 tl'ye aylık abone olsam, bir ayda en az 100 kıza mesaj atsam, bunlardan 20 tanesi ile buluşsam ve bunların da 10 tanesini eve atsam böylece 20tl/10kız=2 tl/kız gibi bir maliyetim olur diyerek ucuza kapatmanın verdiği hazzı yaşarlar.
hesabın var mı? giriş yap