1298 entry daha
  • * cıks. sildim ben bu adamı. işine geldiği gibi takılan bi dayı olduğu bariz ortada. tahlile gerek var mı diyorsunuz siz yoksa?
  • bugün de dünyadaki açlığı çözmedi, evrensel barışı sağlamadı, yağmur ormanlarını kurtarmadı, ı ıh, çok samimiyetsiz.
  • dünyayı kurtarması beklenen adam. yıllardır yaşanan sorunları çözemeyen bir ülke ve o ülkenin halkları, siyasetçisi, askeri, yazarı varken kendisinden ne bekleniyor anlamıyorum, adam ne söylese yaranamıyor baksanıza beden dilini bile tahlile girişip samimiyetsiz olduğu söyleniyor. sorunu yaratan kendisi değildir sorun devletin sorunudur. devletin sorunu olan bir olayı bireyden beklemek saflığına düşen kişiler bu adamı eleştirmesin. devletinizi seviyorsanız devletinizi sorgulayın onun samimiyetini sorgulayın büyük devletler sorun çözer sorunu derinleştirmez. ya öldürerek çözer ya da barışarak... ikisini beceremeyen bir devlette yaşıyorsunuz sonra sırrı samimi olsun he canım sen getir üstünü....
  • popülizmin en büyük yalanlarından biri bir diğeri ise fetullah gülen.

ağla ağla sana çok yakışıyor.
  • kansiz serefsiz btö'lülerin kafalarında patlayan bombalarin sehirden yankilanan sesi. "dag tas bombalaniyor, paraciklarimiz gidiyor" diyenler, demek ki bosa gitmiyormus.
  • ölümleri ofisinde izlemek, atıp tutmak yavşaklığını yapmak yerine, kendini alanlara atmış, rahatını bozmuş mangal yürekli babacan adam.
  • bu adamı savunan fikir fakirlerine ciddi manada acıyorum. dağ başındaki pkklıdan hiçbir farklı olmayan bir bdp lidir. o kadar.
  • portmantoya asacak pek bir şeyinin kaldığını sanmıyorum.
4357 entry daha
hesabın var mı? giriş yap