• yediği haltı haberdeki videoda görebileceğiniz hayvandır.

bilgisayar oyunu mu oynuyorsun pislik herif? ciddi bir şey olsa ne yapacaksın? "ohaa uçağı düşürdüm kanka!" diyip yatmaya mı gideceksin?

17 bin küsur lira para cezası varmış. bu ne lan? uçak düşse bu para cezasıyla yırtacak mı yani?
  • o uçak 20 liralık lazerle düşecekse binmeyelim amk.
  • o degilde ben anlamadim ucak ilk anlar havada asili mi kaldi

bir de o nasil kamera la kargo adi altinda casusluk mu yapiliyo
  • ulan şili diye okudum haberi açınca anladım bu pisliği de biz gerçekleştirmişiz.
  • bir de askeri kargo uçağına tutmuş. yürek yemiş galiba kardeşimiz.

iniş sırasında uçağa lazer tutmanız pilotlarda geçici körlüğe sebebiyet verebilir. lazerden uçak düşmez diyemeyiz. düşük de olsa ihtimal var.
  • uçağın düşme "ihtimaline" karşı 17 bin lira para cezası gayet yeterli.

uçak bundan dolayı düşerse betimleyeceğim hazırsanız, amiyane tabirle sikerler.
  • uçak 20 liralık lazerle düşmeyecek belki ama uçağa lazer tutmak gerizekalılık ve insan hayatını riske atmak.

bazı şeyleri yapmamak için yasak olmasına gerek yok.
  • bu nasıl bir mallıktır ya
  • klasik türk eğlencesi mantığı ile yapılmıştır. beyin orada o. ç. yapmaya hükmediyor, uçağın düşmesi, facia ya neden olması, düştüğü alanda yüzlerce kişi olmasını çomar türk beyni o sırada işleme alamıyor. cahil bir nesil geldi şimdi daha cahilleri geliyor. bulunup cezalandırılması gereken uçuş ve şehir güvenliğini riske atmış kimsedir.

edit : uçak istanbul - atlanta uçuşunu yapan kalitta air a ait boeing 747-481 tipi kargo uçağıymış, günümüz teknolojisi kamerası ile bu görüntü rahat alınmış olabilir.
hesabın var mı? giriş yap