şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 100 türk üyesi bulunan (http://www.skyscrapercity.com/…wthread.php?t=222435) 20-21. yy mimarisi ve kentselleşme odaklı uluslararası forum. ayrıca uluslararası geyik merkezi.
  • türk forumu hokkabazların eline düşmüş şer yuvası. geyik olur da bu kadar olmaz. mütemadiyen müptelasıyız. *
  • efsane bir forum. wowturkey ile beraber inşaat izleyip çekirdek çitlemek için kullandığım bu forumda eşine rastlanamaz bir geyik vardır. son 1 dk'da rastgele gördüğüm 3 yorum:

- kuzey kore'nin oyunu bunlar
    - tesla coil deği mi bu
    - adamlar coruscant'ı ayağınıza getirmiş, beğenmiyorsunuz
  • sitedeki eski (10 yıllık) türk üyelerin büyük bir çoğunluğunun wowturkey deneyimi bulunduğu site. tabi o zamanlar wow'da ne öyle katı kurallar vardı, ne de akp yandaşı muhafazakar çoktu.
  • yeni tasarımını hiç beğenmediğim bir sitedir, her şeyi yenileştiricez diye bokunu çıkarmak demek bu olsa gerek, şehirlerdeki inşaatların animasyonlu tasarımlarını gösterek bu yandan açığını kapatmaktadır.
  • burası elit wowturkey gibi bir şey. wowturkey afganistan ise bu site almanya, wowturkey batum ise burası las vegas.
    yalnız sitenin adından dolayı konuların yüzde 90’ı yeni inşaatlarla ilgili. keşke şehircilik ile ilgili wowturkey’den başka forum bulabilsem. arıyorum ama yok. eldeki şartlarda en iyisi burası gene.
  • eskiden arkitera diye bir forum vardı. şimdi çalışıyor mu bilmiyorum.