şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisi yüzbaşıdır. yüzbaşı olduğunu söylemiş miydim? yüzbaşı lan tam yüz kişinin başı. boru mu olum? vuhuuuuu.
  (bkz: troll)
  (bkz: engelle)
 • ne demiş kumandan hüsamettin:

  "sivil hayatta karşıma çıkma, ilk gördüğüm yerde vururum seni!"

  bu hoşafa da bu lafı hatırlatmak gerekir, eğer gerçekten dediği gibi yüzbaşı ise.
 • #76454548

  yüzbaşıyım falan diye milleti tehdit edip artistlik yapmış ama bu yazdığını savcılığa verse biri inim inim inler haberi yok. benim için 3 dakikalık bir iş mesela ama uğraşasım yok çünkü muhtemelen yüzbaşı falan değildir zaten bu arkadaş, öyle kolpalıyordur kendi çapında.

  yalnız bu ülkede en sevdiğim geyik de bu ha. ölmeyi bayılmak sanan herkes sanalda polat alemdar kesiliyor başımıza, yanına kar kalacağını sanıp ona buna tehdit yağdırıyor falan puhaha.

  yazdığının cezası biri şikayet falan ederse 6 aydan başlıyor yüzbaşım, haberin ola.

  lelz
 • adam yüzbaşı. dikkat edin. yüzbaşı bu boru mu?
 • (bkz: yalancı) (bkz: troll) (bkz: sahte subay)

  1. https://hizliresim.com/b6bkb0
  2. https://hizliresim.com/y6bq6j

  açıkçası üstteki mesaj bana geldikten sonra bu yazarın entry'lerini inceledim ve türkçe sözcükleri yazarken birçok sıkıntısının olduğunu fark ettim. ben de bu yazarın subay olduğuna hiç ihtimal vermiyorum. akrabalarımdan biliyorum, insanların gözünün içine soka soka yüzbaşı olduğunu vurgulaması gizlilik prensiplerine tezatlık oluşturuyor.

  mesajın içeriğindeki link: çocuğunuza iki isim vermeyin
 • babasının kim olduğunu hala bilmeyen kişidir.
 • şu başlık kadar lince uğrayan nadir başlık vardır; bi ara şey tayfada vardı liseli olduğumu filan iddia eden; herneyse reklamın iyisi kötüsü olmaz.. devaaaaaam hater gonna hate :)
  edit: ingilizceme filan sallayanlar var; kıymetli arkadaşlarım taşkala geçmek nedir bilmeyen insanlarsınız.
 • entry’lerini okudum, özellikle (bkz: kuleli askeri lisesi) üzerine yazdığı rüya temalı olan ve (bkz: bedelli askerlik) entryleri bir trol tarafından yazılamaz. yazdıysa da başarılı. akla takılan; mesleğinin ifşa etmilmiş olamasına, yüzbaşı rütbesi üzerinden kendine saldırılmasına rağmen ses etmemesi ve görev yerlerini yıl yıl, birlik kaydırması nedeniyle gittiği yerleri de neredeyse koordinat vererek belirten bir subay tsk’da olur mu, olmaz mı karar vermek zor?