• olimpik havuzda diz kapağının altına kadar uzanan babafingolu olanları çok kötü bir görüntü yaratır.
  • toplum baskısına aslanlar gibi direnen, yürekli erkeklerdir. gıptayla izliyorum onları, gözüm kalıyor, kıskanıyorum, yapamıyor, aynı yürekliliği gösteremiyorum - lanet olsun!

şort mayo, kadınların, yüzyıllar boyu süren ezilmişliklerinin etkisiyle, erkeklere düzenledikleri en büyük komplodur - erkek haşemasıdır. kendileri, 5 dakikada kuruyan, lycra mıdır, nedir, güzelim slip mayo malzemesinden bikinileriyle deniz kıyısında keyif sürerken, erkeklerin başına saatlerce kurumayan, iniş takımlarının suyun içinde bir oraya bir buraya float(*) etmesine yol açan, sudan çıkarken büzüşüp, bacaklara yapışıp, malzemeyi en berbat haliyle gözler önüne seren, arap kadrinin donu'ndan ne farkı olduğunu anlamadığım şort mayoyu sarmışlardır.

neymiş? şort mayoyla, erkeklerin malzemeleri slip mayodaki gibi belli olmuyormuş, daha estetikmiş. hadi canım sen de! en ufak bir estetik kaygıları olsa, sırf sudan çıkarkenki sakil görüntüyü görmemek için istemezler o şort mayo denen berbat şeyi.

komplodur bu, komplo. kesin!

(*): (bkz: #8225032)
  • eğer giyen yaşlı ve zayıf biriyse korkunç bir görüntüdür. büyük ihtimalle speedo değil slipboxerdır. yıllara ve yerçekimine yenik düşen testisler ve penis yine yıllara yenik düşen mayonun içinde el ele verir halay çeker. her bir adımda kavimler göçü gibi birbirlerini iterek bir sağa bir sola ilerlerler. hele mayonun bacak kısımları gevşemişse dışarı çıkma ihtim *

hele birde burun ve kulak kılları plaj rüzgarında ahenkle danseden yaşlılardansa...

*
  • yarı olimpik havuza da bekliyorum onları.
  • gezi teknesinde suya atlarken mayosu karpuz gibi yarılmış, kıçı açık gezmemek için sahildeki markete şort alması için yolladığı puşt arkadaşının bir tek bu vardı komplosuna kurban gitmiş birisini de bünyesinde barındıyor olabilecek topluluktur.
  • bundan yaklaşık 30 sene önce türkiye sahillerinde bizim babamız, amcamız, dayımızdı bu erkekler.

sonra uzun sörfçü şortları çıktı. giderek kısalmaya başladı şortlar. slip bir gün tekrar moda olacaktır.

ben ne slip ne şort giyiyorum, boxer tipi mayolar ideal geliyor.
  • penislerine ve testislerine güvenen adamlardır. o ihtişamlı organlarının altından belli olduğu mayoyu giyerek dolaşırlar.
    bunların g-string giyeni de var. yokini diyorlar sanırım.

ben ise çıplak denize girmeyi tercih ediyorum.
  • eskiden yuzuculer de bu kategoriye girerdi. artik tesettur mayolu yunus modelini benimsediler.
  • efendim slip mayo giyen erkekler her tatil beldesinde mutlaka numunelik dahi olsa bulunur.
    ancak feşinıbıl mekanlarda belki olmaz ama az ilersindeki koyda ya da iskelede ya da şehir merkezinde mutlaka vardır dikkatli bakınız.

gençlerimiz tarafından bugünlerde pek tercih edilmeyen slip mayolar daha çok orta yaşlı ve daha da yaşlı erkeklerimiz tarafından kullanılmaktadır. çünkü zamanında feşinıbıl olan bu deniz kıyafetini alıp senede 1 hafta giyerek yıllaaarce eskitememiş ve "ulan ben filinta gibi delikanlıydım yine giyerim bunu yav" diyerek halaa naftalin kokulu olarak kullanılmaktadır.
  • (bkz: mal beyanı)
hesabın var mı? giriş yap