• turk milleti olarak internet'ten beklentimizi dogru yakalamis, reklaminda da bunu ana oge haline getirmis hizmet.
  • (bkz: smile tomorrow will be worse)
    serbest çağrı$ım deyip geçmeyiniz...
  • boyle bir siteleri var:
    http://www.smileadsl.com/

cagri merkezinin telefonu ise: 444 33 75
  • 1mbit 3gb kotalı bağlantı ile değişik hiçbir şey sunmayan, aynı kervanı güden internet servis sağlayıcısı. bu kadar insanı kotalıyla süründürmek neden böyle zevk veriyor anlamış değilim. avrupa da 32mbitler sunulan fiyatlara düşmüşken, böyle dalga geçercesine 3gb kota vermek, garip. windows updatee mi girsin kullanıcı, youtube da dolaşsın mı?

sene 2006 olmuş, 3gb kota kime, neye yeter? 30gb yapın bari. olmamış. otur.
  • "umduğunuzdan daha fazlası" sloganıyla yola çıkmış, kimi arkadaşların gözünün ışıldamasına sebep olmuş ama umduğumuzdan 1 gram fazlasını vermeyen doğan online ürünü.
    türk telekom'un sağladığı 3 gb kotalı 1 mbps internet aylık 29 ytl + 59 ytl kurulum ücreti.
    smile adsl'nin sağladığı 3 gb kotalı 1 mbps internet aylık 29 ytl + 59 ytl kurulum ücreti.
    superonline'ın sağladığı 3 gb kotalı 1 mbps internet aylık 29 ytl + 59 ytl kurulum ücreti.
    diğer adsl ürünler için de aynı şartlar ve aynı fiyatlar geçerlidir. aralarındaki fark şudur:
    http://adslkota.ttnet.net.tr/ adresinden aylık kullandığınız kotanızı öğrenmek isterseniz kullanıcı adınızın sonuna tt'de @ttnet eklersiniz, superonline'da @superonline eklersiniz, smile adsl'de (bilmiyorum ama muhtemelen) @smileadsl eklersiniz.
    hepsi ttnet'in altyapısını kullanır, siz farklı bir ürün aldığınızı sanırsınız.
    devletçi ve milliyetçi iseniz (oger telecom'a satıldığından habersiz) ttnet kullanırsınız, daha liberal ve yeniliklere açık iseniz superonline veya smile adsl kullanırsınız. aynı serverlarda aynı şartlarda aynı fiyatlara daha iyi hizmet aldığınızı hayal edersiniz.
    benim superonline kullanmış ve ttnet kullanmakta olan ve smile adsl reklamlarındaki dipnotu ve şartları okumuş biri olarak tespitim budur. bunun dışında fark bilenlerin bana mesaj atmalarını rica ediyorum.
    not: kablosuz philips modem hediye ediyorlarmış. ben de superonline'a girerken kurulum ücreti vermemiştim. 5 ay sonra ben ayrılıyorum dediğimde çatır çatır aldılar kurulum ücretini. fark diye bunu söyleyeceklere duyurulur.
  • hizmetini bilemeyecem ama son zamanlarda izlediğim en başarılı reklamlardan birine sahip adsl hizmeti. müzik olsun kurgu olsun çok başarılı. pazarlama tekniklerini iyi bildikleri kesin.
  • gene doğan gene doğan diyerek uzaklaştığım ürün. burada bari rahat verin be.
  • alacakaranlık kuşağı gibi reklamı olan adsl hizmeti. mesaj attın kız kapıda belirdi. arkanı döndün gelinlik giydi. bi öptün hamile kaldı. sola döndün daha kucağında tutmadığın çocuk eşşek kadar herif oldu. hangi aklı başında insan böyle bişeyi ister?? nooluyo lan, evlenmek istemiyorum laaan, siktirin gidin evimden laaaan dedirtiyor insana. yoksa, yoksa... huleeeaaaaaayn!!

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
    (bkz: sozluk yazarlarının aslinda demek istedikleri)
  • reklamda ki nefis performansı için (bkz: onur ünsal)
hesabın var mı? giriş yap