• reklam ve klip dünyasının dahi yönetmeni tarsem'in the cell, the fall ve immortals'dan sonra 4.filmi.
    filmin 2012'de vizyona girmesi beklenmektedir.

edit: tarsem sing projeden ayrılıp working title'ıthe brothers grimm snow white olan filminin yönetmen koltuğuna oturmuştur. bu filmi rupert sanders yönetecektir.
    edit 2: tarsem'in filminin ismi mirror mirror oldu.
  • evil queen rolünü charlize theron'un oynayacağı açıklanan film. rol için ismi geçen bir diğer isim ise angelina jolie'ydi. benim tercihim bu rolde angelina jolie olurken charlize theron'u the dark knight rises filminde catwoman seçerdim. sanırım snow white and the huntsman sıradan bizim bildiğimiz pamuk prenses hikayesi olmayacak. adında olduğu gibi biraz pamuk prenses ve avcı karakterine ağırlık verilmiş değişik bir versiyon olabilir. bu karanlık sinematik projenin de başında tim burton olsun isterdim. filmin yönetmenliğini rupert sanders üstlenirken evan daugherty senaryosunu yazıyor. avcı rolü için de başlarda johnny depp'in adı geçiyordu şimdilerde ise tom hardy'in ismi bu rolle daha çok anılıyor.
  • snow white rolü için* maalesef kristen stewart'ın adı geçiyor.
    edit: http://www.gossipcop.com/…-offered-snow-white-role/
  • filmin sinopsisi şu şekildedir:

--- spoiler ---

'snow white and the huntsman' production info

status: august 1
    producer: joe roth - palak patel
    writer: evan daugherty director: rupert sanders lp: sam mercer
    cast: charlize theron - viggo mortensen - kristen stewart
    roth films
    filmengine
    universal pictures

a pg origin and re-imagining tale of "snow white" from the brothers grimm fairy tale. tonally in the vein of "alice in wonderland". snow white (stewart) , an 18-year-old princess who is only friends with animals, is getting more beautiful by the day as her step-mother, the evil queen ravenna (theron) gets more and more jealous. when ravenna tries to kill snow white, she escapes with the help of a hunstman named eric (mortensen) who is trying to get revenge on the queen. eric is very gruff but teaches snow white how to fend for herself against the evil creatures of the forest. when she eats a poisonous apple, her childhood sweetheart prince charmant must kiss her in order to unfreeze her lips and give her the potion to heal her. she thinks she’s in love with eric, but he assures her prince charmant is her one true love. (release date december 21, 2012.)

--- spoiler ---

aslında konu da pek bir şeye banzenmediğinden, kristen stewart faktörü de göz önüne alınarak filmden umut kesilebilir*
  • viggo mortensen kadrodan çıkmıştır, yeni huntsman chris hemsworth olacak deniyor. artık bu haberle filmden tamamen ümit kesilebilir.
  • sanılanın aksine tarsem singh'ın yönetmediği filmdir. kendisi bunun aksine the brothers grimm, snow white'ı yöneticektir. bu filmin yönetmeni ise rupert sanders'tır.

singh'ınki için: http://www.imdb.com/title/tt1667353/
  • http://trailers.apple.com/…snowwhiteandthehuntsman/

fragmanı yayınlanmıştır. charlize theron'u onca filmden sonra bu filmde, bu karakterde görmek üzücü. ne işin var yahu burada. hollywood masallara taktı kafayı bu kez ama tıpkı red riding hood (kırmızı başlıklı kız) gibi bu film de görselliğiyle, efektleriyle, aksiyon sahneleriyle ilgiyi çekecek ama gerisi boş.

tarsem singh'ın yöneteceği pamuk prenses uyarlaması mirror, mirror (ayna, ayna) adını almış. burada da şerefsiz kraliçeyi julia roberts oynayacakmış. pamuk prenses için seçilen isim, kristen stewart'tan daha çok uyuyor karaktere (lily collins). singh-sean benn-armie hammer üçlüsünden ötürü divx'te şöyle bir bakılır ama aynı şeyi snow white and the huntsman için düşünmüyorum. singh görsel gücünü bu filmde de konuşturacaktır. zaten the fall'da da masalımsı bir öykü anlatmıştı bizlere. dolayısıyla bu film için seçilmesi şaşırtmadı, doğru bir seçim de adamı hep görselliğin öne çıktığı, hikayenin arka planda kaldığı filmlerde görmekten de bıktım (the fall'u tenzih ederim).

aynı masalı iki kere perdeye taşıyorlar. iyice uçtu bu hollywood.

--ayna, charlize'e "sizin güzelliğinizi gölgede bırakacak biri var" diyor. o da kristen stewart.çok komik ya. charlize, kristen'in yaşındayken ondan çok daha ateşli, seksi, güzel, çekici vs vs vs idi. nasıl inanıyım ben buna yahu. bari güzel bir kız koysaydınız pamuk prenses rolüne, o zaman olabilir derdim. boy yok, göğüs yok, yüz güzelliği yok, bacak yok, yok yok yani kristen'da. juno temple olabilirdi mesela pamuk prenses rolü için.
  • an itibariyle trailer ını izlediğim ve bir nebze olsun meraklanmadığım film. büyük ihtimalle tutmayacaktır.
  • film fikri ve efektleri fragmanda beğendim ancak kristen stewart'dan pamuk prenses olur mu ya ? dediğim filmdir.
  • kristen stewart'ı bir bok sananların artacağı film , büyük ihtimal bir yıl sonra kı olası notu 4,5 ile 5,5 arasında olacak filmdir.
hesabın var mı? giriş yap