• ayaklarımı laptop'ın adaptöründe ısıtmaya başladığım an.

yıllar sonra gelen edit: ben batarya yazmışım ve senelerce böyle kalmış ama aslında bataryayı değil adaptörü kullanıyorum, evet asdfgh
  • ne giyeceğim diye aval aval dolaba bakarken kendimi fark ettiğim an. mont giysen olmuyor ve her sene olduğu gibi bu sene de mevsimlik uzun kollu bir şeyim yok. böyle mevsimi sikeyim. 2 mevsim olsun abi. yörüngesi kaysin dünyanın.
  • dışarıdayken gölge yerlerin yerine güneşli alanların tercih edildiği an.
  • önceki gün incecik giyinip beylikdüzü soğuğunu kaptıktan sonra, üşengeçlikten aynı tabakta tavuklu pilav, çoban salata, taze fasülye üçlüsünü yerken tüm komşuların yazlıklarından, memleketlerinden apartmana geri döndüklerinin fark edildiği an. fatma teyze is back in town, yakında kesin mercimek köftesi getirecek <3
  • ıslak saçlarımın kuruması için saç kurutma makinesini kullanmaya başladığım an benim için sonbahar gelmiştir.
  • markette/pazarda karpuzun yerini mandalinanın aldığı an.
  • uykusuz geçen yaz gecelerinden sonra uyuyabilme mutluluğuna erişmek ve fakat gecenin bir yarısı henüz pike vs ile örtünmeyi bile reddederken, üşüyüp gardroptan gözler kapalı halde yorganı bir hamlede çıkarıp aynı hızda içine gömüldüğün an.
    donmuşum yha.
  • kediler üstümde yanımda yöremde bana daha yakın illa kuyruğu patisi bir yeri bir yerime değecek şekilde uyumaya başladılarsa sonbahar gelmiştir.oh mis yumuş yumuş..o yaz neydi öyle terden sıcaktan kedişler bile yanaşmıyordu.şimdi koyun koyuna vanilya kokulu minnaklarla uykular..sonra ankara'da iseniz kurtuluş parkında ki ağaçların yaprakları sararmış şekilde yerlerde olduğunu gördüğünüz andır. çöpçü amcalar bir süre toplamıyorlar sephia efekti için..
  • dün kalorifer yaktım. benim için budur.
  • geyik desenli inşaat çizmesinin kadınlar tarafından giyilmeye başlandığı andır.
hesabın var mı? giriş yap