yanıtlar 22
15 yanıt daha
 • sen ne meymenetsiz ne karaktersiz kadınsın . ünlü düşünür izzet’in dediği gibi ; sen adininde bayağısı , düşüğünde aşağısı bir kadınsın ..
 • ted bunun götünü avuçladığı için zamanında işten ayrılmış. walter'ın ölme ihtimali olunca, bu benim götümü avuçladıydı diye gidip orada işe girmeye çalışıyor.
  işe giderken özellikle memintoları ortada bırakıyor, etek boyu bir kısalıyor. o zamana kadar hiç bu kadar seksi görmüyoruz sky'ı.
  sonra sırf walt bunu bıraksın gitsin diye ted ile yatıyor. aslında bu kendini ikna etmek için uydurduğu bir yalan çünkü walter'ın kendisini aldatmadığını bildiği halde ted ile yatmaya devam ediyor. ta ki.... ta ki, walter'ın parasının daha çok olduğunu anlayana kadar.
  bu arada walter'ın yasa dışı işini bahane ederken ted'e yardım ve yataklık yapmaktan da çekinmiyor.

  evet orospudur.
 • ismini duyunca sinirlerim geriliyor. hadi gittin adamdan intikam için eski patronun ile yattın peki verdiğin o paralar ? o walterin parasını verdiğini duyduğunda verdiği tepki yi hala unutamam. tam bir orospu değil oruspunun daniskasındır.
 • diziyi izleyeli çok uzun süre oldu genelini unuttum bile ancak aklımda kalan tek şey budur. evet doğrudur. terbiyem izin vermiyor söylemeye ancak öyledir.
 • orul orul orrrospudur hem de.
 • bence değildir. tamam daha farklı tavır sergileyebilirdi ama her insanın sabrının bir sınırı var. adam bir sürü iş çeviriyor arkasından ve kadın bunun farkında. bir süre katlanıyor ama insan sonuçta, nereye kadar?..