• buyuk ugraslar sonucu ankarada bi yerde buldugum,fakat buldugumun dublajli oldugunu ogrenince yikildigim film
  • turkce dublajlisini gorme firsatim oldu cok komik "hey adamim kahretsin" filan benzeri replikler ama fakat sesleri filanda fena uydurmamislar hani
  • dün ekşi sözlük ankara dvd pizza zirvesi 2de seyredilen açılış filmi.
  • kanadalıların ingilizcesiyle bol bol dalga geçilen * film.
    abouuut abouut diye konuşmalarıyla bütün amerikan meclisi yarılıyo vs..
  • süper zeki profösörün küfürü engellemek için geliştirdiği, beyne yerleştirilen bir çip'in* cartman üzerinde denendiği sahne insanı öldürür.. profösör ebeveynleri toplayarak, denemeyi onların önünde gerçekleştirir.. elindeki ilk kartı gösterir, kartta bir yastık resmi ve yanında da yazıyla 'yastık' yazmaktadır...cartman'den kartlarda gördüklerini söylemesini ister...ilk 3 karttan sonra gösterdiği kartın üzerindeki 'at siki' resmini ve yanında yazan 'at siki' yazısını gördüğümde kendimi yere attığımı hatırlıyorum.

(bkz: anlatamadım)
  • mr mackey nin şarkı ortasında bile mmmkey demesiyle de kopartan film.
  • türkçe dublajlısı da ayrı bi şekilde ölümüne yaran komaya sokan ve de keşke ben çevirseydim dedirten film...

-bok suratlı taşak uzmanı
    -eşek beceren bok yiyici
  • dvdsi türkiyede satılmaya başladıktan sonra bazı problemli ebeveynler tarafından alınıp, çoçuklara izlettirilen, daha sonra aynı kişilerin internette oraya buraya "rezalet, sakın çoçuklarınıza izletmeyin. hatta yasaklatılsın" diye uyarı mesajları yazmalarına sebep olan süper komik çizgi film.
  • resmi web sitesi "http://www.southparkmovie.com/" olan film.
  • dvd'deki turkce alt yazilarda bitch sozcugu pic olarak cevrilmis, nefret ettim ceviriden.
    ama film izledigim en guzel seylerden biri, super dopdolu...

dikkat edilmesi gereken elestirilerden biri de generalin savas stratejisini anlatirken siyah askerleri ve beyaz askerleri ayirmasi...
    biz bunu memlekette turkler, kurtler filan diye yapsak kesin vururlar bizi.
hesabın var mı? giriş yap