şükela:  tümü | bugün
 • yeni kurulacak takımlar için nefis bir liste. bakalım kim kime... dum duma...
 • bonservisimi alacak takımla değil benimle sözleşme yapan takıma giderim diyerek kendimi eklediğim listedir.
 • kendimi tarif etmem gerekirse gidince donen kanat oyuncusu derim. ciddi dusunen seviyeli takimlar ariyorum. mevzu halisaha ise ankaranin herhangi bir lokasyonunda aksam 7den sonra 20 dakika icinde biterim.

  yaş: 23
  boy: 175
  kilo: 70
  yer: ankara
  pozisyon: sag bek-sag kanat (dr dmr mr)

  zorunlu edit: aksam 7 haftaici icin gecerli. pazar gunleri kis gunesindeki oglen maclarinda bi italya ligi tadi yakalamak neden olmasin.
 • türk futbolunun klasik sorunundan nasibini almış, hiç kaleci ve defans barındırmayan liste. herkes orta saha - forvet, biz nasıl takım kuracaz.
 • çocuklara yardım olsun diye, şimdinin çaylağı sevgili delikbeyin kardeşimi de ekleyeyim bu listeye. kendisi solak olup, sol bek ve sol kanat mevkiinde oynamakla birlikte; türk futbolunun klasik sorununa ilaç gibi gelecek biçimde çok iyi kalecilik de yapabilmektedir. kendisi teklifleri bekliyor. gazetelere "başkanım beni al" şeklinde demeçler vermeye de hazır... diye komiklikler yazıp gönderdi, ben de direk kopyalıyorum askfgaskjha. kendisiyle ilgilenen bana mesaj atabilir. ahanda bunlar da kendisinin nicel bilgileri.

  yaş: 21
  boy: 184
  kilo: 84
 • ünyespor'un genç takımlarında ve paf takımında yıllarca emeği geçen kaleci var bu listede. hatta patch yapılmış cm 01-02'nin geniş databesede refleksleri 9 - 12 arası çıkardı. sonradan ağır bir sakatlık geçirdi. ara sıra sakatlık problemi nüksetse de bacağım kopsa bile oynayacağım diyor.

  yaş: 25
  boy: 170
  kilo:70
 • efendim su anda aktif olarak icra etmesem de farkli ülkelerde edindigim yari profesyonel hakemlik tecrübemle turnuvaya hem oyuncu hem de hakem olarak istirak edebilirim. orta, yardimci ve 4. hakemligin yani sira dmf ve cm pozisyonlarinda görev almaya hazir bulunmaktayim.

  yas: 28
  boy:1.90
  kilo: 86
  adonis kasi: 6 cm... bi dakika yanlislik oldu, bu baska yere yazilacakti ya... neyse zaten adonis falan da yok, bildigin karin iste...
 • okul mu futbol mu sorunsalında aile desteği görememekten okulu seçen ve aktif futbolu bırakanlardanım.

  yaş:21
  boy:179
  kilo:81
  kondisyon:lmp
  mevki:striker/sweeper
  dominant foot:either
 • yaş:22
  boy:187
  kilo:70
  mevki: forvet
  kondisyon: haftada 2-3 halı saha maçı kaldırıyor bünye.

  üstüne üstlük sigara da kullanmıyorum. sadece arada sırada alkol bir de karı kıza biraz düşkünüm o kadar.*
  bonservisim de elimde. gelen tekliflere de açığım.
 • yaş: 29
  boy: 190
  kilo: 96
  mevki: bonservisimi alanın kalesine geçerim. lb ve striker pozisyonunda da hakkımı yedirmem.
  kondüsyon: amerikan futbolu oynuyorum canavar kondüsyon yaptım