• sivası güzel kılan gurup. ama tanım verdim de bu kadar basit deil yani, sadece zirvelerde toplanıp bir iki eğlenip dağılan bir topluluk hiç değil,öyle ki, tüm gerginliginizi bir tarafa bıraktıracak kadar güzel sevgi var ortada, kim toplantılarda erken ayrılacak olsa ona kalması için ısrar edilmesi, futboldan konusulması haricinde* inanılmaz keyifli sohbetler, havada ucusan kahkahalar ve tüm yeni katılan badi caylak ne olursa olsun inanılmaz bir uyum saglamayı ben baska bir yerde görmedim. ustalar kebapta köfte yiyip, çerkezin yerinde nefis türk kahvesi içmek,tabularda kavgalar etmek,brothersta bir iki bira içip evlere dağılmak ya da devam etmek kendi adıma çok büyük keyif.iyi ki varız be yaaa.
  • salakana , kefci2000 ve kedifelixin temellerinde yer aldığı oluşumdur. milli marşımız yok, öyle kafamıza göre buluşup tabu oynayıp, sohbet ediyoruz.

her daim salakana kişisinin nişanlısı emre'yi (nickini vermek istemediğim bir çaylaktır kendisi) , sayesinde tanıdığım güzel insanlar, bora, sinan, arzu'yu da misafir eden bir küçücük fıçıcıktır.

kedifelixin katkılarıyla , sözlükte yeni nesil yazar arkadaşlardan yuxekkes , uçmayan balon ve boshekim i de saflarına katmış, çılgın atmaya devam etmektedir.

seviyorum hepsini, bu da aradan çıkmış olsun, böyle bu. onlarla daha çekilir, daha yaşanılabilir oluyor çünkü sivas. eksik olmasınlar.
  • okulu bitirmemek icin bir neden olabilecek, yasamimi daha zevkli hale getiren güzide insanlar toplulugu.
  • son aylarda ucmayan balon, kedifelix ve siyah martı'nın gayretleri sayesinde kendini göstermiş yepisyeni sözlükçü topluluğu.
    (ara: sivas* zirve*)
  • son bi kaç saat içinde hiçte azımsanmıcak bi sözlük sivas topluluğunu güzel bi birliktelik sonrasında sivas-beşiktaş maçına yollamış bulunmaktayım. seyhan idman yurdu taraftarı olmamdan ötürü maçta onlara eşlik edemicem malesef. kazasız belasız fire vermeden maçtan ayrılmalarını temenni ediorum. ki sonrasında aynı topluluğu başka organizasyonlarda görelim` : swh `. siyah martıdan bi alıntı yaparak "iyi oynayan beşiktaş kazansın" dielim artık.
  • son yazar alımlarıyla iyiden iyiye kalabalıklaşmış, kendini zirvelerle bir güzel göstermiş güruh. hepsi birbirinden değerli üyeler, her buluşma ayrı bir tat, heyecan.*
  • ilk kez katıldığım sivas kahve bahane zirvesiile beni hoşnut bırakan güzel sözlük oluşumu. dikkatimden kaçan birçok zirvenin olmasıda şaşırtmıştır beni. belli ki bu topluluk böyle zirvelere aç gerçekten.öyle ki zirvenin ana unsurlarının yemek üzerine kurulu olduğu dikkatten kaçmıyor hani. tabi katıldığım ilk ve tek zirvede bunu görememek hiç iyi olmamıştır. ama belki bir başka zirvede etli ekmek döktürürüz gardaşlarımla deyip siparişi veriyorum şuracıkta.
  • 2010 yılını zirvesiz kapatacak oluşum.
  • ben sivastayken hiçbiriniz yoktunuz bi siyah martı vardı fırk diye hönkürdüğüm grup.
    bi sivaslı olarak destekliyorum kendilerini (çok ihtiyacınız var buna eminim)
    bugün olmazsa yarın bir gün mutlaka tabularına ortak olmayı planlıyorum.
  • bir klon adı gibi sanki... her zaman, her yerde birbirini bulabilen, her nasılsa hemşehrisini gözünden tanıyan sivas'lılar bir gün bunu da yapacaklardır. bugün için vesvesedir belki ama gelecek ne getirir bilinmez.
    (bkz: demedi demeyin)*
hesabın var mı? giriş yap