• babaannemin köyüne gitmek. koca köyde 6 hane kalmış. hala ekmeği tandırda pişiriyorlar. telefon da çekmiyor. ölsem bizimkiler anca 7. gün okumasına yetişir. öyle güzel bir yer.
  • birkac farkli plan uzerine calisiyorum lakin planlarimdan en buyugu ve en onemlisi otellerin sikimsonik politikasi yuzunden suya dusmek uzere.

antalya'nin herhangi bir otelinde (alanya, kemer vs) ben ve abim tatil yapmak istiyoruz. ıki ogretmeniz. ama gel gor ki oteller 'damsız' almiyorlar. discoya giriyoruz sanki. bizim derdimiz ultra her sey dahildeki ickileri ultra ultra tuketip yuzup uyumak. tatil yapacagiz diye potansiyel sapik muamelesi goruyoruz.

boyle sikimsonik bir politika yuzunden tatil yapamayacagim resmen. bu politikayi benimsemeyen oteller icin yesillendiriniz.
  • hawaii'deki malikanemde geçireceğim tatilimi...
  • budva, bodrum, akyaka
  • 4 kişi, arabayla -muhemelen- izmir' den başlayarak tüm ege ve akdeniz sahil şeridini -gözümüzün kestiği her yerde- kamp yaparak tamamlamak ve gezilebilecek ek yerler içinde iç kesimlerden tekrar istanbul' a dönmek... min 3000 km diye tahmin ediyorum.
  • eylül ortasında istanbul'dan sofya'ya ve oradan eendhoven'a gitmeyi planlıyorum.ardından amsterdam tabi ki. sonrası muamma. brüksel'den de dönebilirim eindhoven'dan da sofya'ya dönebilirim. son durak bursa.
  • devletimiz sayesinde yozgat il jandarma komutanlığında 6 ay süreli planlanan tatildir. tüm hazırlıklar tamam. 4 mayıs’ta ülkenin en güzide şehrinde tatil başlıyor.

yalnız; bana verilen formda türü kısmında “sözlükçü” değil “jandarma” yazıyor. umarım sorun olmaz..
  • bir sürü planımız vardı da ne oldu abi. tam her şeyi hallettik derken yine bırakıldık, yine terk edildik.
hesabın var mı? giriş yap