• ben çok para kazanıyorum ama buraya yazıp moral bozmak istemem. salih efendi, herkese benden çay.
  • tam 42tl. koskoca 42tl. ee onbaşı olmak kolay değil neticede
  • 2015 yılının ocak ayı sonunda belli olacak olan maaştır.
  • 5200 tl net.

yetiyor allaha şükür.
  • şu an için sıfır tl, geçen yıl 5k’yı görüyordum ama. ulan işsizlik ne zor iş, gideyim de işe gireyim iflasa 2 ay kaldı.
  • maaş mı? diye hüzünle sorarak aralarına katıldığım, belki de hiç acımadan cepçilik yapacağım yazar grubu, arkaaşlarım, canlarım, ballarım!
  • büyük kısmı yalan olan maaşlardır. zirvelerde hiç de öyle zengin adam görmedim. bozmayın siz moralinizi bunların çoğu her yerde maaşını söylerken ikiye katlayıp övünen 34 plaka fiat linea adamları.
  • zengin koca arayan kizlarimizin radar gibi taradiklari maaslardir.

ama ben size soyleyeyim kizlar hepsi fakir. zaten zenginin burda bos bos yazi yazmaya vakti bile olmaz. paralarimi nasil harcayayim diye dusunuyordur.

umudunuzu baska yere baglayin.
  • calisiyor oldugum sirket batmakla mesgul sanirim nerden mi anladim isin ciddiyetini lan daha aralik maasimi almadim nerde kaldi ocak zaten ocak maasimida subatta alicagimi dusunursek kiii o da kesin degil martta olabilir ben ölmusum ya siz dolarlarinizla eurolarinizla takilin aga ben bi bisey denicem.cut!!
    (eger su yukardaki 8.17 dogruysa net 1900'e vururum gibi geliyo hadi bakalim)
hesabın var mı? giriş yap