şükela:  tümü | bugün
 • [sözlükte taciz filan diil: taciz deyince aklınıza sadece cinsel taciz gelebilir, o benim problemim diil..]

  bıktım, gerçekten bıktım: kaç yıldır yazıyorum burada, arada seksten şundan bundan da bahsediyorum-
  suçlayacak bişii buldun/uz ne güzel, di mi??
  şimdiye kadar bi kere avukata gitmeme neden olacak, iki kere de fikir danışacak kadar abartı boyutlarda taciz edildim, çoğu kez de tacize uğradım-
  o çok ii hukuki sınırlar çizilmiş mesajlarınızdan bahsetmiyorum: şimdiye kadar çıkıp da bi kişi dahi için "şu beni taciz etti.." de demedim: ama cidden yeter artık..

  anlatıcam, eet: ve bundan sonra karşılaştığımda da anlatıcam..
  dördüncü nesil bi yazar, imageshack'e penisinin iki adet erekte haldeki fotosunu koyup bana gönderiyor..
  sinirimin tamamı tepeme çıksa da "bu senin penisin mi??" diyorum-
  ne cevap geldiğini tahmin edebilirsiniz..

  avukata gitmiycem: n/ick başlığına yazıcam.. bıktım yeter..
 • "konuyu "dişi kedi kuyruk sallarsa"ya indirgeyeni vururum." - s.k
 • daha acısı ug tek penis hakkında yazmış o yüzden haketmiştir diye düşünüp bu taciz olayını olumlayan/şakalayan yazarların olduğunu görmemiz. bak ben birazdan göt hakkında entry yazacağım. hemen fotosunu çek gönder. göndermezsen kırılırım.
 • sol üstteki yeşilli sarılı ekşisözlük ibaresinin üzerindeki siyah bandın gerekçesidir muhtemelen.
 • vardır aslında. yani cidden. bu penis fotosu yollama olayı moda sözlükçü erkekler arasında. aslında "sözlük yazarlarının penisleri" diye bir başlık açıp teşhirmeyi düşünmüştüm ben. yakın zamana kadar da duruyordu pc de. sonra sildim.

  şimdi çok ilginç bu sözlükte cinsel taciz hadisesi. yani sokakta görseler beni, yemin ediyorum başlarını çevirirler. öyle şişko ve tipsiz bir insanım. ama artık ne hayal ediyorlarsa bilmiyorum yazdıklarımıza bakıp, böyle acaip şeyler yapmaktan geri durmuyorlar. "kamasutra bilir misin" diye mesaj atan denyolar var. evli barklı olup da sözlükten hatun kaldırmaya çalışanlar var. var oğlu var yani. sözlükte kim kimi sikiyor belli değil arkadaşım!

  ha ama şöyle bişey var, ben seviyorum onlarla oynamayı. hehe, dalga geçiyorum heriflerle. tamam ayıp bir şey değil abaza kalmak da, nefes alan her dişi varlığı sikmek istemek acınası bir şey. dalgamı da geçerim, millete anlatır rezil de ederim yani.

  ha sözlükten cidden çok samimi arkadaşlar da edindim. gittik gezdik eğlendik, msnde muhabbetimizi ettik. hani senelerdir çeşitli şekillerde sözlükteyim, artık kim nedir ne değildir, muhabbet ne yönde ilerler kestirebiliyorum az çok. artık bu tarz insanlarla uğraşmak yerine de doğrudan mallara ekliyorum, msn den falan engelliyorum eğer ekliyse. böyle de bir durum.
 • hala birilerinin gelip vay anam vay neler donmus serhat ya yazmamisini esefle kiniyorum: kinadigim olaylar silsilesi. gecen nesillerle "selam etmek" kavrami gordugum kadariyla bambaska boyutlara tasinmis; ya da hep oyle bir boyut vardi da bana hic denk gelmedi. bildigim kadariyla da sozluk kadar genis bir komuniteyi de gectim, herhangi basit bir forumda dahi belirli bir disiplin/cezai boyutu vardir boyle bir olayin. onun haricinde de gundeme bir anda bomba gibi dusmedi mi aslinda? kim pipisini gostermis diye takip etmiyor musunuz basliklari? acik konusun.
 • dalga geçilecek bir konu olduğunu sanmıyorum.

  ne penis fotoğrafında, ne de ateist orospu sikende.
 • kusursuz pipi konusunda iddialı erkekler tarafından yabılıomuş diye duyulan edilen. bu konuda iddialı bayanlar tarafından yabılsa zate cnn alt yazı geçer. ya bişi dicem pipi fotosu yollandı diye tek ayaküstünde duran insanlar hayal ettiniz di mi? itiraf edin eehhe...o benim pipim deyil kardeşim. pipim yok zate.valla yok:(