• insanların birbirine sırf karşı takımın taraftarı diye "orospu çocuğu" diyebilmek için kullandıkları bölüm. ben fenerbahçe'liyim. benim bu kanalda fenerbahçe içeren herhangi bir konuya yazdığım herhangi bir entry istisnasız z.ö. %100 eminim ki ister galatasaray'lı olsunlar, ister fenerbahçe'li olsunlar burada kendi takımları hakkında yazanların, yazdıkları her şey saniyesinde zamanın ötesine ışınlanıyordur.

sırf bu kendi takımını veya fikrini küfür ederek sadece küfür ederek savunabileceğini düşünen ergenler oldukça sözlüğün en iğrenç yeri olarak yaşamaya devam edecek. zamanın ötesini takan yok da bu ergenler yüzünden sinirim bozuluyor girmem, girersem de başlıklara bakar önemli bir şey yoksa çıkarım sanırım. ha bu, bu yazdığımı okuyanların umurunda mı ya da kaybı mı? hayır.
  • sol framesi sikertmeye uğrayan kanal.

şunun bir çözümü falan varsa biri yazsın.yazara engelle ve başlıklarını engelle yaptım.hala sol frame aynı duruyor.düzeltmenin bir yol varsa söyleyin.

sikerim edremit belediyesi gürespor'u aq.
  • sözlüğü twitter zannedenlerce ele geçirilen kanal. twitter'da gördüğü tweet'i entry diye giren mi dersin, aklına gelen her yorumu başlık olarak açan mı dersin, hahahaha diye entry yazan mı dersin ne kadar vasıfsız tip varsa doluşmuş buraya.

ben de genellikle sözlüğün bu kanalını kullanan biriyim. futbol muhabbetini severim ama bazıları işi öyle noktaya getiriyor ki yazdıkları okunmuyor bile. bir insan sadece izleyicisi olduğu bir olayda nasıl bu kadar nefret yüklü olabilir anlam veremiyorum cidden.
  • hey gidi hey. eskiden zirveden inmeyen kanal şimdi 4.sırada. nereden nereye....

tanım: sözlüğün en arka ve ilk okunan sayfasıdır.
  • beşiktaşlı ve fenerbahçeli arkadaşların düşük zeka seviyesine maruz kalan sözlük kanalı.
  • futbol fanatiği kitle yüzünden mecburen takip etmekten çıktığım sözlük kanalı. ayrıca #futbol diye bir kanal oluşturup şu tüm holiganları oraya toplasalar da spor seven ama yapış yapış varoş fanatizm ve holiganlık kokan leş futbol kitlesinden kurtulsak.

ben boş zamanlarında eurosport gibi butik spor kanallarını izlemekten keyif alan, kış sporlarından motor sporlarına birçok dalda spor izlemeyi seven birisiyim ama artık futbol denilen keyifsiz oyunu hem izlemeyi sevmiyorum hem de bu holiganları çekmek istemiyorum. gündemin yarısını bir maç iştigal etmeye yetiyor; kendi başlığı ayrı, maçın içinde her gole açtıkları başlık ayrı, oyuncusundan hakemime adı ayrı, hepsi sıra sıra listenin tepesinde. bundan bezip de spor kanalını komple kapatırsanız o gün olan başka bir spor organizasyonunu görme şansınız yok, sıfır. bir tenis maçı da bir basketbol maçı da formula 1 de moto gp de curling de futbol da aynı potada.

bugün banttan da olsa philadelphia eagles-dallas cowboys nfl maçını izledim. çok keyifli bir maçtı ve tribünde de insanlar keyifli keyifli maçını izliyordu. ardından reddit'teki yorumlarına falan baktım insanlar gayet efendi efendi maçı tartışmış, pozisyonları değerlendirmiş. bizde ise sürekli birbirine söven insanlar görmekten, holiganlıktan rasyonalitesini yitirmiş insanlarla muhatap olmaktan gına geliyor.
  • sözlükteki yersiz fanatizm yüzünden, üzülürek bırak ya'latmış bok kanal.

(bkz: ay ne bok bi kanal)
  • rasim ozan kütahya'lı vb.leri #spor kategorisi içindeyken sporcuların ve sporla ilgili birçok başlığın dışında kaldığı sözlük fonksiyonu.

nasıl bir algoritması var bilmiyorum ama sınıflandırma konusunda karşılıksız yardım ve hizmet için tek adres. ==vv * ** *
  • bugün itibariyle takibi bıraktığım kanal. bir grup ruh hastasını okuyup, onlara doğru bildiğimi anlatmaya çalışarak ruh hastası olacağımı düşündüğüm için takibi bıraktım. ben hayatimda bu kadar bos beleş bir topluluk(bende dahil) görmedim.

eksisozlukte fasizm istiyoruz, spor kanalı kapansın komple.
  • futbol, basketbol, tenis ve curling gibi ata sporları.
hesabın var mı? giriş yap