• https://www.aydinlik.com.tr/…-toplum-agustos-2018-2

bu ne rezalet arkadaş ne vicdansız insanlarsınız siz...

türk telekom spor kulübü’nün basketbol takımında 11-14 yaş arasındaki çocukların taciz edildiğine ilişkin haber üzerine soruşurma başlatıldı.
    haberde, “aydınlık’a ulaşan görüntülerde çocukların belden aşağısının çırılçıplak soyularak yatağa yüzüstü yatırıldığı görülüyor. görüntülerde çocukların özel bölgelerine zorla krem sürülüyor ve sprey sıkılıyor” dendi.

gazete, ellerine ulaşan görüntüleri ve isimleri yetkililere ulaştıracaklarını belirtti.

haberde, bahsedilen videoda yaşananlar şöyle anlatıldı:“bazı çocuklar ‘benim ne suçum var’ diye kaçmaya çalışıyordu, bazı çocuklar da ‘çok acıyor’ diye bağırıyordu. bu sırada da bazı kişilerin tekbir getirdikleri duyuluyor. görüntülerde bazı çocukların erkeklik organlarına da tokat atıldığı görülüyor. çocuklara karşı zor kullanıldığı net olarak görünüyor.”

haberin ardından, türk telekom spor kulübü’nün gazeteye ulaştırdığı açıklamaya şöyle başlandı: “türk telekom spor kulübü, birçok spor kulübü gibi özel spor okullarına belirli dönemsel anlaşmalar kapsamında isim hakkını kullandırmaktadır. 7 ağustos 2018 tarihinde bazı yayın organlarında yayınlanan haberlere konu olan basketbol okulu da bu kapsamda türk telekom spor kulübü’nün isim hakkını kullanan ve türk telekom spor kulübü’nden tamamen bağımsız ve özel bir işletmedir.”
    kulüp, söz konusu özel spor okulunun isim hakkı kullanımına ilişkin sözleşmesini derhal feshettiğini ve sorumlular hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

açıklama şöyle sona erdirildi: “türk telekom spor kulübü olarak sorumluların tespit edilmesi ve cezalandırılması için ayrıca bir soruşturma başlattığımızı, konuyla ilgili tüm süreçlerin yakından ve tavizsiz takipçisi olacağımızı ve bu süreçte mağdurların yanında olacağımızı kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.”
  • çocuklara yapılan şiddetin, istismarın ardı arkasının kesilmeyeceğine kanaat getirmeme sebep olmuş orospu çocukluğudur.
    o videoda tekbir getiren orospu çocuğunun da ayrıca anasını sikeyim.
    bunların yüzüden çocuklarımızı ister istemez çok korumacı yetiştiriyoruz.
    feci şekilde midem bulanıyor, o çocuklara çok üzülüyorum.
    aileleri birleşip bu kansızlara işkence etse kim onlara haksız diyebilir?
  • tekbir getirip ''açtır bacakları açtır'' diyen bir adet orospu çocuğu içerir.
  • --- spoiler ---

tekbir getiren müslüman içerir

--- spoiler ---
  • küfür dahi edemiyorum.

nasıl bir insanlık bu? nasıl bir hayat yaşadınız oğlum siz? içizmize kadar nasıl sirayet ettiniz lan! artık bu ülkeye de, insanlarına da inanmıyorum; hiç umudum yok.
  • orospu cocuklugudur
  • tacizler mi arttı, algıda seçicilik mi arttı diye kafamı kurcalayan sorudur.

bir de taciz ederken "allahu ekber" demek nedir abi ya.

kafa keserken, allahu ekber, taciz ederken allahu ekber.

size bir şey söyleyeyim mi? kötülüklerini dinin arkasına gizlemek isteyenler, en çok dini ağzına alanlar oluyor genelde.

dinin bunda bir payı var mı? onu da başka zaman tartışırız.
  • hep yazıyorum yine yazacağım; zamanında sapkınlıktan, şirkten helak olan kavimler vardı malum. şuan olanlardan neyi fazla yapmış olabilirler ki onlar helak oldu bu .rrrrrrrrospu çocukları rahat rahat geziyor? biz insanlık olarak ne yaparsak helak olucaz?
  • diyecek kelime bulamadım.
  • ayrıntıları okumak istemiyorum, videoyu izlemek istemiyorum, bu tarz olayların gerçekleştiğine inanmak istemiyorum.

korktuğu için korku filmi seyredemeyen bi ülkenin vatandaşlarının her gün yeni bir kabusa maruz bırakıldığının kanıtı bir diğer haberdir.
hesabın var mı? giriş yap