• türkiye'yi satan adama ülkeyi yönet diye oy vermekten daha iyi olacağı kesindir.
  • olmayacak bir olay zira daha ssk'yı batırmadı ama 12 hazirandan sonra birilerine batırabilir bilemem.
  • hapse girip çıkmış, şehitlere kelle demiş, türk halkının yıllarca vergileriyle yapılan kurumları yok pahasına araplara,yabancılara peşkeş çekmiş birine oy vermekten daha mantıklı bir eylemdir.
  • son model yandaş türküsü. şimdi moda ssk, dönüp dolaşıp gelebildikleri yer bu çünkü. adamın yedi ceddini didik didik ettiler, yok oğlu yok işte, ne gemi var ne de çocukları el kadarken kurulan devasa şirketler. ulan insan lafı söylerken azıcık da olsa kafa yorar, düşünür ben ne diyorum, kime laf sallıyorum önce bir kendime bakayım diye. makul ve mantıklı her türlü eleştirilsin de bu bildiğin güdük kaçıyor artık.

(bkz: böyle sempatizanlığa kafam girsin)
  • sgk'nın şuan tarihinin en fazla açığını verdiği göz önüne alınırsa;
    akp'ye ülkeyi yönet diye oy vermememizi söyleyen bir yazar beyanı. katılıyorum.
  • sgk'ya 245 milyar lira açık verdiren hükümeti yalayanlara, her zaman olduğu gibi yine cahilliğini gösterecek şekilde kendi topuğuna sıkma salaklığının imzası tespittir.

sgk'yı ticari kurum olarak görüyorsan önce şunu bileceksin; akp öncesi sosyal güvenlik açığı yıllık 2 milyarken, akp 245 milyar açık verdirmiştir. sonra mallığına devam edersin..

bu tespiti sıçanlar, sağlık kurumlarına ayaküstü sıçarlar, cari açığı 80 katına çıkaran, vatandaşın borcunu 54 katına çıkaran, batık kredileri 127 çıkaran, 250 liralik klozeti 10bin liraya kakalamak gibi gerçek maliyetinin 20 katına varan kazıkların bulunduğu belirtilen sayıştay raporları gelmeden, yangından mal kaçırır gibi bütçe geçiren partiyi yalamaya doymazlar..

akp öncesi sosyal güvenlik açığı yıllık 2 milyarken, akp 245 milyar açık verdirmiştir.
  • ülkeyi batırana vermekten yeğdir.
  • ülkeyi batırana oy vermekten iyidir.
hesabın var mı? giriş yap